Minun lipastoni.
Mies? Tulisitko maalaamaan.
Tarvitsen sinua ;>
12223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ai että sutimaan, mikäs siinä.
Riippuu tietysti kuka kysyy
Etkös sä oo aika näppärä itsekin.
Mut voin mä katsella, kun sä maalaat :P
mamu-muijja, ei suomalainen nainen kysyis
Väkisin kyllä hyväntuuliseksi tulisi jos minun hän minulta noin kysyisi. Haluaisin suostua, mutta en vain tiedä olisiko se fiksua.
ei tarvi aina olla fiksukaan, on vaan oma itsensä.
ei se maalaaminen olisi, niin tärkeää, pystyisin kyllä itsekkin, mutta sinua, sinua niin valtava ikävä, voi kun tulisit jo.
Mitä mä saisin sulta sitten? Jos teen sen maalauksen...
No en mä tiedä mitä sä haluaisit. Ainahan voi toiveita/pyyntöjä esittää.
No jos sinä olisit se nainen, ja minä olen mies, niin mitäs luulisit. Voi olla, että keskityttäisiin toisiimme enemmän kuin johonkin hemmetin maalaukseen.
Eli toisin sanoen sinä haluaisit keskittyä panemiseen.
keskittymisvaikeuksia
Tiedät varmaan et vanhat naarmut täytyy ensin hioa pois?Se käy yleensä suhteellisen helposti kun käytössä on oikeat välineet ja toimintatavat.Muuten jälki voi olla...hmm....ajan patinoimaa.