Mitä kuuluu tälle huippuartistille, joka tapailee pelkkiä maailman tähtiä ja juo shamppaniaa Jeniferin kanssa samoissa juhlissa.
Joko kansainvälinen breikki on tehty? Sen piti tapahtua jo jokin aika sitten, mutta mitään materiaalia en ole MTV:ltä nähnyt.
Joko kansainvälinen breikki on tehty? Sen piti tapahtua jo jokin aika sitten, mutta mitään materiaalia en ole MTV:ltä nähnyt.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jos hän vaikka on mallina jossain, kun on niin "nätti" :)
Yksi biggest dream toteutui, kun Alexandra sai Koo-Kengältä aivan amazing opportunity tehdä videomainoksia. Videolla Alexandra viettää aivan upeaa villiä bailuelämää Nykissä. Party party partaaaaah!!!!!!
http://theycallmealexalex.wordpress.com/2013/03/09/premiere/
Ei hei oikeesti, fabulous life with foodstamps.
Tässä vuoden 2012 saavutukset:
?
?
?
itse kuvattu kahden minuutin video
Tääkin naikkonen on ihan käsittämätöntä.....kaikki on niin glamouria ja tuolla lärvillä ei kunniankukko laula......mutta riittä, että asutaan manhattanilla läävässä ja kaikki on bueno!
Näinhän nää glamourpellet tekee......kun ei ole oikeita meriittejä, joita julkaista, niin. Niitä keksitään ja esitetään vaikka kulman takaa.......
Alexandra on koko ajan tosi busy ja elämä on todella hectic, kun on niin paljon projects.
Antaa tytön yrittää. Maailma on täynnä staraksi haluavia. Pääasia, että ihminen tekee sitä, mitä rakastaa. Menkääpä itse kokeilemaan. Ja mitä pahaa on glamourissa? Elämän suola.
Saahan toki yrittää mutta pitäis olla realisti omista lahjakkuuksista jota tällä tytöllä ei valitettavasti ole ja totuus on ruma vaikka nykissä voisikin elää!
Ja naama
Jos olisi rikas äiti, joka maksaisi vuokran ja elämisen, niin voisin mennä kokeilemaan. Voisi vain puhua koko ajan kaikenlaisista projekteista ja käästäyksistä, jotka eivät toteudu koskaan. Alexanrdan ensimmäinen albumi on ilmestynyt "ensi keväänä" jo vuodesta 2009 lähtien ja musiikkivideotakin on jo pukannut monta vuotta, ei vain näy missään.
On se hienoa, että Suomi on saanut taas uuden pornotähden.
Liekkö tuo kelpais siihenkään....
http://www.youtube.com/watch?v=DEI6tl6IAz4
Kateelliset hiljaa. Alexandra on kuuluisa USA:ssa
Juu, video on katsottu huikeat 4 000 kertaa. En ymmärrä tuota liioittelevaa tyyliä yhtään. Miksi pitää kaunistella kaikkia asioita? Ei hän ole mikään näyttelijä Suomessa.
En tiedä rumempaa naista kuin tuo. Silmätkin mullottaa ja sijaitsevat jossain ohimon kohdilla.
Lokinkivittäjän silmät.
eipä ole muuttunut miksikään asiat, aivan hirveää kuraa puuhailee
Sellasta shaibaa ainakin sen tiktokissa providermiehistä, että oksat pois.
Ei ilmeisesti kovin hyvää kun ylilauta ja Jodel on täynnä keskustelua hänen feikkielämästään joka on kaikki ollut yhtä huijausta.