v70 d5 vm:2003

vövlöv

kuskin penkinlämmirtin ei toimi onko siihen oma sulake, pelkääjänpenkki kyllä toimii missä sulake jos on eri ku apumiehen penkkiin... kulkupeli siis volvo v70 d5 vai onkos penkistä mahdollisesti mennyt vastukset rikki :)

5

2047

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ämis

      Veikataan penkinlämmittimen ohjausyksikköä. Voi testata ristiin apparin penkistä, sellainen musta loota penkin alla. Kannattaa myös katsoa, että kaikki piuhat ja liittimet on kiinni.

    • völlöv

      onkohan kalliski jos tuo ohjausyksikkö sökö,,katkaisijassa kyllä palaa valo kun sen laittaa päälle

    • Ämis

      Vaihdettuna jää muistaakseni alta 100e

    • 4-19

      Varaosaliikkeessä tuo purkki maksaa vajaat viiskymppiä ja sen vaihtaa nätisti itse....

    • völlöv

      penkinalla kaksikin mustaa lootaa,kumpi,pienempi vai isompi,,ei auttanut ainakaan vikaan mitään kun sen pienemmän vaihdoin pelkääjän penkin alta,,sulakkee tehjät,siis ehkäpä vastus mennyt penkistä ,,uusi maksais 80 € mutat kauhea työ repiä verhoilu pois ja laittaa uusiksi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      52
      1053
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      21
      1000
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      514
      838
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      49
      801
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      45
      712
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      649
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      616
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      181
      595
    9. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      60
      583
    10. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      560
    Aihe