Mulla on aika sopiva 17/5 pippeli ja vaimo tykkää siitä. Nussimisen loppuvaiheessa parasta molempien mielestä on kun nainen makaa mahallaan ja painan kunnolla pakaroita vasten. Mulla on vähän alaspain erektiossa vääntynyt penis em. mittojen lisäksi. Tämä aiheuttaa takaapain hyvät tuntemukset naiselle. Saa AINA kovat orkut!!!
Mahallaan takaapäin...nam nam
13
5831
Vastaukset
Mulla ei selkä kestä tuota... Muuten tosi kiva asento
- EI PISSIS79
Eikös tuo ole aika normaal asento? Mun miehellä 20/7 joten älä siinä leveile.
- mieskani..
Toi asento näin miehenä parasta mitä voi saada ja jos nainen hieman jalat levällään, pillu on makoisasti tarjolla. Mies kannattelee käsillä itseään, jolloin ei naisen selkään satu, liike enemmänkin naisen vartalon suuntainen. Ihan stnan kiimainen asento, saisipa useammin niin..
- martta-ananias
Takakautta rintojen välistä suihin panee aina mun mies mua.
- jep!!
Yks parhaimmista asennoista ehdottomasti ! ;)
- jeba jee
tyttö kontallaa sängyn reunalla ja itse seison takana toinen jalka sängyllä.helppo painaa vaikka kaueminkin ja sitte vielä peukku pyllyyn ni hyvä tulee ja halvalla ;-)
- Tains
Oon just täyttäny 18 ja runkkasin jo 14v et kiitti neuvost jo 3 lasta
- taitolaji,,,,
Minusta vielä pykälä parempi jos naisen persus hiemen kohollaan eli nainen kuin kontallaan...ja sieltä sitten takaapäin survasee....menee taatusti syvempään ja tekee gutaa..
- Sohvanisti
Nainen hieman etukumarassa kumihanskat kädessä tiskipöydän edessä ja mies nojatuolissa jalat rahilla ja tv auki, suoltaen hyvää ohjelmaa. Tästä ei asennot parane.
- vielä parempi asento
Paranee kyllä jos on kaljapullo kädessä ja jääkaapissa riittävän paljon lisää josta akka käskyn käydessä sitä kipittäen tuo.
- kikkolainen
Ensin tavallinen lähetyssaarnaaja, sitten vaimo oikaisee jalat ihan suoriksi alas. kulli on pillussa kokoajan. Sitten mies suoristaa omat jalkansa myös ihan suoriksi, mutta lukitsee naisen jalat omiensa väliin. Voi että tekee hyvää! kokeilkaa jo tänä iltana. kertokaa kommenttia!
- isoon tottunut
Mahallaan maaten kun mies panee takaapäin ja vielä hieman alaviistoon niin peniksen paine tulee just oikeaan paikkaan g-pisteelle ;)
- parastakaa
Mahallaan takaapäin tuntuu hyvältä kun tyttöystävä nostaa pylly hieman pystyyn;);) Kyllä alkaa tyttö voihkimaan;)
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3113108Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4623072- 712110
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401600Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1911464- 1051223
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751202Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121107K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81075Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1631021