Jotain samaa kenties?

Tälläsen bongasin, ja jotenkin tuli glamuuri heti mieleen, mitä mieltä?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2013031516790586_ul.shtml
395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko Ruska tuossa oikealla?

Äänestä

Hui! No niin tuli. Ensiksi luulin jonkun napanneen taas kuvan meidän omista glamourtähdistämme.

Äänestä
  • Mä katsoin itse ihan samaa........sitten tajusin, että noi onkin holskuja :))

    No, siinä on ihan selvät merkit, jos edes elävät noin vanhoiksi........se on sitten taasen ihan toinen juttu !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Great girls kirjoitti:

Tälläsen bongasin, ja jotenkin tuli glamuuri heti mieleen, mitä mieltä?
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2013031516790586_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu