Koirien nimipäiväkalenteri mistä löytyy

Tarttis miettiä uudelle beibille nimeä. Tietääkö joku linkkiä mistä löytyisi koirien nimpparikalenteri. On kuulema sellainenkin olemassa.
5775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ainakin koirat.comissa.

www.koirat.com

Äänestä
  • Sieltä löytyi vain syyskuun. Mistäs löytyisi koko vuosi, onks tietoo.

    Äänestä

  • Nipa kirjoitti:

    Sieltä löytyi vain syyskuun. Mistäs löytyisi koko vuosi, onks tietoo.

    http://koira.com/

    Äänestä

www.koirat.com sieltä extra ja sit ku siin on se "etsi nimipäivää hakusanalla" -sydeemi nii siit vaa se "etsi nimi>>" Toivottavasti ymmärsitte... :P

Äänestä

Löytyihän se sieltä. Kiitos että vaivauduitte olen tosi iloinen. Olen lukenut sitä kovasti ja miettinyt nimeä uudelle ystävälleni jonka haen pian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nipa kirjoitti:

Tarttis miettiä uudelle beibille nimeä. Tietääkö joku linkkiä mistä löytyisi koirien nimpparikalenteri. On kuulema sellainenkin olemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu