taidat kuitenkin olla

turhasta näkättäjä ja pikkumainen luonteeltasi, ainakin pikkuasiat niin saavat luulevat.- - - toivottavasti olen väärässä.
4262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

etkä osaa kirjoittaa. Kirjoitustaidottomat aikuiset ärsyttää. Joillekin pikkuasia, mulle iso juttu.

Äänestä
  • siis sä oot just sellanen pikkusieluinen näkättäjä, hyi stana, ei pelkästään ärsytä vaan suorastaan oksettaa tommoset saivartelijat.

    Äänestä

Ei oikein iskeny tajuntaan, mutta jospa se oletkin sinä se turhan MÄKÄTTÄJÄ?
Tai annetaan olla, ja eletään molemmat omaa elämäämme.

Äänestä

ei ole mihinkään hävinnyt ,turhan vähän vaan tekemisissä,olis paljon asiaa kerrottavana jos olis mahdollisuus .tai annettais mahdollisuus....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastus vähennyt kirjoitti:

turhasta näkättäjä ja pikkumainen luonteeltasi, ainakin pikkuasiat niin saavat luulevat.- - - toivottavasti olen väärässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu