...työsähköpostiin. Käyhän lukemassa, toivottavasti yleensä luet niitä :)
Miehelle sähköpostia...
Lyhkänen viesti
6263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tämä alkaa olla se viimeinen oljenkorsi, jonka käytän. Jos siitä ei ole mitään apua tähän tilanteeseen niin sitten taitaa kaikki mahdollisuudet olla mennyttä.
Jätin kirjoittamatta siihen viestiini, että ostin juhlapäivääsi varten pullonkin, ostin ihan vaan siltä varalta, että haluaisitkin minua nähdä ja ilmaisisit sen jotenkin. Saa nähdä jääkö se kuitenkin vain omaan kämppääni kuleksimaan ja odottamaan parempia aikoja - en viitsisi sitä salaa sinun portaillekaan tuoda.
salasanan, viimeksi kirjauiduin 3v sitten..
No hommaa uusi salasana. Kyllähän sen saa uusittua, kaikissa sähköposteissa on yleensä joku reitti jota kautta saa tilattua uuden.
onkohan juhlapäivään pitkäkin aika?
Ei tosiaankaan ole pitkä aika :)
Kerkesin jo toisen aloituksenkin aiheesta laittaa kun en heti huomannut tämän vielä täällä näkyvän.
Ei kiinnosta.