O: SUOMI-HIRSI-OKT TYP 126 BIRGITTA III ATRIUM

vai1

Suomi-Hirsiomakotitalo tai huvila Typ 126 Birgitta III Atrium
Moderni, pienperheen idyllinen koti tai huvila TYP 126 Birgitta III Atrium. Alennus 10.000 €, myydään nettohintaan perustoimitus 20.400 €. Säästätte 10.000 €!

SUOMI-HIRSIHUVILA TYP 126 BIRGITTA III Atrium

Hirsitalo, josta voitte varmasti olla ylpeä. Tämä moderni atrium hirsitalo on 1- kerroksinen, ja vie rakennusoikeudesta 84 m². Talvipuutarha 14 m² ja terassi 28 m². Käyttöala yhteensä 126 m². Pohjaan kuuluu 3 huonetta kk sauna kph talvipuutarha terassi.

HUOM. Huonejako ja sisätilajärjestelyt on esimerkki ja rakentaja voi itse muokata sitä haluamansa mukaan, ikkuna- ja oviaukot huomioiden.

Soveltuu erinomaisesti huvilaksi tai omakotitaloksi.

SUOMI-Hirsiomakotitalon perusrakenteena toimii tuplapontattu höylähirsi 70 x 147. Sydänhalkaistu, teollisuuskuivattu, mäntyhirsi ei juurikaan halkeile ja siksi hirsi kestää vuosisatoja. SUOMI-Hirsiomakotitalossa käytetään 225 mm sisäkoolausta ja 225 mm selluvillaa lämmöneristeenä, joka takaa seinän U-arvoksi 0.17. Tämä vastaa 0,9 metrin vahvuista hirsiseinää. Mikäli huvilaa ilmoitetaan käytettäväksi enintään 4 kuukautta vuodessa, voidaan eristevahvuudeksi valita esim. 50-200mm sellu- tai muuta villaa. Lue lisää seinärakenteesta Ekologisuus-osiosta

Varatkaa heti 10.000 € alennuksella perustoimitus 20.400 €. Hinta sis Alv 24 %! Käsiraha 50 €, korotonta maksuaikaa 7 pv. netto. Tarvittaessa maksuaikaa 1,2 tai 3 kk. Korko 100 €/kk. (kyseessä on lievästi värivikainen materiaali, mikä aiheutuu auringonvalon muuttaessa nipuissa olevien hirsien pintaa)

Olkaa hyvä ja maksakaa kaupan käsiraha tehtaan tilille 506002-22790 merkinnällä: TYP 126 Birgitta III Atrium käsiraha. Merkitkää lähetystietoihinne nimenne, osoitteenne ja puhelinnumeronne. Merkitkää edelleen mahdollinen korollinen maksuaikatarpeenne : Ma. 1, 2 tai 3 kk. Jos ette tarvitse korollista maksuaikaa merkitkää: Ma. 0 kk. Käsirahan maksamisen jälkeen lähetämme Teille kaupanvahvistuksen, arkkitehtikuvat ja kaikki muun materiaalin kirjeen välityksellä.

Ottakaa yhteyttä myyntiimme ja Tervetuloa tekemään elämänne talokaupat, jossa säästätte selvää rahaa 10.000 €!

Tutustu myös tarjous-osiossa Laavuvaaran muihin hirsihuvilat-, hirsimökit- ja hirsiomakotitalot- heti-toimituksiin.

TUO MEILLE HIRSITALON OSTAJA - TIENAA 300 EUROA!

Jos tiedät, että ystäväsi tai tuttavasi on etsimässä hirsirakennusta, kerro siitä meille. Mikäli kontaktisi ottaa yhteyttä meihin ja tämä johtaa kauppaan, saatte palkkioksi valintanne mukaan S-ryhmän tai Keskon 300 euron lahjakortin. Avaa lomake ja lisätiedot tästä linkistä

Lahjakortti lähetetään teille heti, kun ostaja on maksanut kaupan loppusuorituksen.

MYYNTIMME PALVELEE

Myyntimme palvelee teitä henkilökohtaisesti seuraavista puhelinnumeroista. Samalla saatte tarvitsemanne tiedot ostopäätöksenne tueksi ja voimme yhdessä kartoittaa talomallin soveltuvuutta tarpeisiinne:

050-320 2222
040-763 1004
044-320 2222
03-437 7000 också på svenska





Edulliset ja laadukkaat hirsihuvilat, hirsimökit, hirsitalot, hirsiomakotitalot, hirsisaunat, rantasaunat: www.laavuvaara.fi ja www.L1.fi
Hinta: 20400
Yhteystiedot: H.Heino P.050-2694
S.Koivusaari P.044-3202222

0

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        131
        3950
      2. Haluaisin rakastaa sinua

        Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
        Ikävä
        19
        3455
      3. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

        Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
        Maailman menoa
        17
        3397
      4. onko kaivattusi

        vaarallinen? :D
        Ikävä
        79
        3337
      5. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        61
        3244
      6. Tiedätkö mihin

        Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
        Ikävä
        49
        2991
      7. Menen nyt koisimaan

        Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
        Ikävä
        29
        2905
      8. Olisiko sinulla

        Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
        Ikävä
        54
        2657
      9. Pieni galluppi

        Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
        Ikävä
        74
        2628
      10. Mitä tuntemuksia

        Rakkaasi ääni herättää?
        Ikävä
        19
        2377
      Aihe