Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Puoliposliinimies?

Onko joku miehistä kokeillut "osaposliinia", jossa alavatsa ja peniksen varsi on sileänä, mutta kivespussi karvainen. Onko kokemuksia ja näkemyksiä asiasta? Miltä tuntuu käytössä vai onko kokoposliini kuitenkin parempi?
18393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

karvaset pallit ovat ihan hirveet. Ei voi ottaa kyl niit suuhun ja muutenkin rumat

Äänestä
  • Wor:D!^

    Äänestä

Puoliposliinihan on paras sillai, että muuten on paljas, mutta ns. kolmiokarvoitus on leikattu siistiksi. Silloin ei niinkään huomaa, että on karvaton. Jos häpeää vaikka yhteissaunassa karvattomuutta, niin ei niitä karvattomia palleja huomaa jos häpykarvat ovat jäljellä.

Äänestä

nähnyt kullinvaressa karvoja.

Äänestä
  • Sitten et ole koskaan nähnyt sheivaamatonta kullia. Et ole koskaan katsnut kullia tarkemmin, nostellut, kosketellut ja katsonut alta. Peniksen kiveksien puolella oleva iho on karvainen luonnostaan.

    Äänestä

  • Kullikarvainen kirjoitti:

    Sitten et ole koskaan nähnyt sheivaamatonta kullia. Et ole koskaan katsnut kullia tarkemmin, nostellut, kosketellut ja katsonut alta. Peniksen kiveksien puolella oleva iho on karvainen luonnostaan.

    Mun vanhalla ukolla, joka tästä karvojen ajelusta nyt innostu, karvoja niukasti muutenkin. Tarkempi tarkastelu ja suihinotto on onnistunut, karvoista ole ollut mtn haittaa. Ja karvoja ei tosiaan kasva missään pusseissa tai kullinvarressa! Kokee kai itsensä seksikkäämmäksi. Itsellä orkkujen saanti vaikeutunut huomattavasti karvattoman kanssa, ei voi mtn. Mulle on aina tärkeää ollut tietynlainen hankauskontakti ja se tulee ihan luonnostaan ja helposti sen karvasen kanssa. Helppo siis saada orkkuja vaikka viis kertaa peräkkäin karvasen kanssa, mutta karvattoman kanssa yksikin on tuskan takana. Sanosin nyt vaan, että tosimies ei karvojaan ajele, olisiko sitten hiukka homoon päin kallellaan ne, jotka ajelee. Pitääkö tässä vielä mies vaihtaa tosimieheen? Haluan vain saada ne orkut makeena ja riittävän monesti.

    Äänestä


No meillä ajellaan molemmat puoliposliineiksi, minulta pimppa niin että edessä on sellanen peukalonkynnen kokoinen karvatupsu ja mieheltä ajetaan pallit ja sivut, sille jää sellanen tulitikkuaskin kokoinen karva kullin päälle. Ollaan N19 ja M27

Äänestä

Entäs kainalot, rinta, selkä, reidet, sääret ja pepa..., jääkö niihin karvat?

Äänestä
  • Ja käsivarret?

    Äänestä

  • Mitä vielä kirjoitti:

    Ja käsivarret?

    Entä ihan toi pää, jääkö tukkaan millainen neliö? kiihottasko se tarpeeks, jos olis siellä tikkuaskin kokonen alue ajelematta?

    Äänestä

Ja mua vituttaa ku tuli ajettua karvat mulukusta, ensin oli tarkotus siistiä mutta alkoi seisoon ja siinä kiihotuksessa ajoin kaikki pois. Voi hitto minkänäköinen, eipä juuri viitti munasillaan näyttäytyä.

Äänestä
  • mulla kasvo kulli 5 cm parturoinnin jälkeen ei puskasta erottunut kunnolla vaikka veltto 13 cm latingis 19 cm nyt on kuulemma hieno peli kun ei kun 2 sentin lähetysviiva varresta napaan.

    Äänestä

  • Oli samat ensivaikutelmat. Mutta jos jatkat vaan, niin takaan, että kyllä totut ja alat pitää siitä ulkonäöstä eli se alkaa tuntua ihan luonnolliselta. Tai voit antaa olla muutaman sentin pituinen karvoitusta alkuun kuukausia ja sitten myöhemmin lyhennät vielä.

    Äänestä

  • Mitä vikaa?

    Karvaton on niin paljon helpompi.

    Äänestä

Kehtaako mennä naisiin posliinikikkelinä ?

Äänestä

Kesä tulee eli äkkiä nyt niitä talviturkkeja ajelemaan, varsinkin jos et ole tottunut ja saat vielä näppylöitä. Hopi Hopi, karvaturrit!:)

Äänestä

Juuri päinvastoin.

kivespusseista kaikki karvat pois ja kalun juureen jää ihan vähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suunnitteluasteella kirjoitti:

Onko joku miehistä kokeillut "osaposliinia", jossa alavatsa ja peniksen varsi on sileänä, mutta kivespussi karvainen. Onko kokemuksia ja näkemyksiä asiasta? Miltä tuntuu käytössä vai onko kokoposliini kuitenkin parempi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu