... kuulemma jonkun turkkilaisen ruman tytön kanssa! oon nähnyt siitä kuvan! eikö pikku g saa suomesta naista, ku pitää lähtee turkkiin asti hakemaan tyttöystävä? uusimmassa seiskassa on muute kuva ja pieni juttu siitä.
pikku g seurustelee...
tytsy.........
111967
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
ketä kiinnostaa että seurusteleeko se? ihan sama mulle mitä se äärimmäisen surkea "artisti" tekee.
aivan varma, että se on tyttö.
...taisin nähdä g:n suutelemassa intohimoisesti jonkun laitapuolenkulkijan kanssa kaivarin puskassa XD. tämä todistaa g:n olevan mitä on...
Älä itke, kyllä "räppääviä" pikkupoikia maailmassa riittää, Kokkolassa on yks joka tottelee nimeä ovulaatio, ja se on mun nähdäkseni ihan vapaa.
mä oon nähny sen turkkilasen muijan ihan livenä ja se oli todellaki ruma näytti ihan monsterilta siis yök!!! kyl pikku g sais kauniimman ja sille sopisi vaalea tyttöystävä!!!
Kappas! Kappas! Aistivatko Pikku G:n inhoajat nyt puolestaan "pientä" kateutta Pikku G:n fanien keskuudessa?
mä näin kans hiljattain sen Didemin Pikku G:n konsertis ja mitähän siitä nyt sanois...vaalee sille tosiaan sopis kyl paremmin (tietysti koska mä oon vaalee),mut ei se ihan niin ruma ollu kun siinä seiskan kuvas ja tuntui se aika lätkäs kyllä olevan tohon Henkkaan...onnee niille!!oon NIIN kateellinen.
No miun mielstä oli kyllä aika nätti. Ja jokasen tunne asiat on niiden omia!! Ja mitä väliä mistä sen oman kullan löytää, kunhan vaan homma toimii!
...Ollaan kummallisia. Luuletteko että kaikki jätkät hankkii tyttöystävän tai haninsa ulkonäön perusteella? kyllä sitä ollaan nyt kateellisia. mitä se ylipäänsä kuulu kellekään kenen kanssa henkka seurusteleee tai seurusteleeko ollenkaan? jos vain sattuu pitämään jostakusta siksi, että hän on kiva ja ystävällinen ja muutenkin ihana ihminen. Jos joku sattuu olemaan niin pintaliitäjä miltä muutamat teistä kuulostivat että valitsee kamun ulkonäön perusteella niin suhteesta ei tule ikinä mitään jos arvostaa vain toisen kroppaa!!! äXä on oikeassa tärkeintä on että homma toimii ja oma kulta on suloinen siitä huolimatta vaikka muut sanoisivat mitä!
hyvä juttu pikku g seurustelee ja vielä tumman tytön kaa just hyvä hyvä maku sillä eikä se didem niin ruma oo oon nähny paljon kavia hänestä irc-gallerias ja ihan nätti hän on no parempi se joku blondi ja on ne jo jonkin aikaa seurustellu lentokentäl tapas jos haluutte nähä lisää kuvii menkää irckki ja nick diduli
t
sä oot must tosi rasisti...pikku g saa olla kenen kaa haluu ja et oo itekkää täydelline..!!Ja yleensäki ei kannata uskoo mitää seiskaa eikä sellasii juorulehtii!!!Toi on must tosi törkeet haukkuu sen perusteel et se on tuma tai et se on tumma ihonen!