minun tapauksessa

työ on se johon saan antaa kaikkeni. Kotona haluan levätä en lukea paskaa.
486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Silti sinä suollat sitä palstalle tauotta muiden luettavaksi !

Äänestä

Mukava kuulla että työsi tuottaa nautintoa ja saat antaa panoksesi sinne.

Kenenkään ei tarvitse lukea täältä mitään jos pahalta tuntuu.

Öitä sinulle s.... nainen tai mies? Paha sanoa kun täällä tuntuu olevan molempia.

Äänestä

roikut 24/7. Mikähän työnantaja sulla mahtaa olla kun netissä pystyt roikkumaan täyspäiväsesti, vaan et täyspäisesti.

Äänestä

mites tää liittyy ikävään????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

työ on se johon saan antaa kaikkeni. Kotona haluan levätä en lukea paskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu