Olen 20 vuotias, ikäistään vanhemmaksi useasti luultu nuorimies. Elämä suhtkoht mallillaan, on työpaikat ja kämpät ja niin pois päin. Olen vuosia halunnut naista ja seksiä, en ole onnistunut niitä saamaan. Edellisestä naiskontaktista on jo useampi vuosi, silloinkin se jäi ainoastaan pussailun tms. tasolle. Olen lukenut kaikenlaisia keskusteluja täältä ja tiedän sen ettei naiset tule oven taakse kyselemään, minusta ei vain ole lähtijäksi mihinkään baareihin tai muuaalle, onko minun vain tyydyttävä tähän tilanteeseen vai mitä voisin tehdä? Asia vaivaa minua enemmän kuin paljon, olen toisaalta varautunut jo siihenkin että elän loppuelämäni yksin. Tai siis en ole varautunut, olen vain ajatellut että kun tähän asti olen pärjäillyt ilman, pärjään kai hautaankin saakka. Ja että kaikki ns. normaalit asiat ei vain ole kaikkia varten. En ole puhunut asiasta sen paremmin kenellekään, enkä aio puhua, tunnen sen olevan noloa siksi koska kukaan vähistä kavereistani ei ymmärtäisi kuitenkaan, itse ovat kokeneet jo kaikenlaista menneiden sanotaan 5 vuoden sisällä. Tunsin jo alakoulussa jääneeni muiden varjoon, huomasin sen tyttöjen ja ylipäänsä muiden suhtautumisesta minua kohtaan. Kukaan ei kutsunut mihinkään tai muutenkaan noteerannut, tajusin nopeasti olevani luokan pelle vaikka luulin olevani jotain muuta. Silloin ajattelin että asiat korjaantuu itsekseen mutta niin ei ole käynyt. Olen yrittäny kaikenlaista eri naisten kanssa viime aikoina, heti alkuun on käynyt selväksi ettei ketään kiinnosta. En halua elää loppuelämääni poikana ja yksikseni.
sellasta se on
pelle3
1109
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Minulta meni poikuus vasta 23 ja puolen vuoden iässä ja nyt olen vähän päälle 24-vuotias. Edelleenkin kokemattomuus ja arkuus vaivaa enkä oikein tiedä miten päästä eteenpäin tässä asiassa.
Haluaisin vain löytää jonkun mukavan naisen jonka kanssa harrastaa seksiä vaikka muutaman kerran kuukaudessa. Se riittäis ihan hyvin. Naisen iälläkään ei oikeastaan ole merkitystä kunhan vain on haluttava. Ei pieni ylipainokaan naisella minua haittaa kunhan sitä ei nyt aivan kamalasti ole.