Kun mies on lomalla

naiset pitää turpansa kiinni. :D
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

haaveillut tuollaisesta miehestä. Niin ihana!

Äänestä
  • Masa sanoo niiku asiat on ja turpa tukkoon!!

    Äänestä

Matilla vaan on iso jota Susanna kaipaa.

Äänestä

Mielelläni turpani kiinni pitäisinkin nykäsen tapaisten miesten läsnäollessa.
Halveksivasti tuhahtaen katoaisin paikalta.Tuollaisia riesoja ei naiset tarvitse.
Möhliköön elämänsä ilman naisia.

Äänestä
  • Naisethan ei halua mitään muuta Nykäseltä kuin päästä Matin siivellä julkisuuteen.
    Nykänen on portti julkisuuteen.Jos olisi tavisheppu, tuskin ketään kiinnostaisi.
    Julkisuuteen änkeäviä naisiahan nykyään riittää.Kaikin keinoin koetetaan päästä julkisuuteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nykäsnen kirjoitti:

naiset pitää turpansa kiinni. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu