Toisaalla on nyt kirjoitettu suomalaisesta ns. enirohuorasta, jolla on tapana lähettää tekstiviestejä hänelle soitelleille miehille. Ensin hän siis vaatii soittamaan näkyvästä numerosta omalla nimellä, ja jonkin ajan kuluttua lähettää tekstiviestin, jossa kertoo omista palveluistaan. Täytyy toivoa, ettei kenenkään soittaneen ukkomiehen vaimo ole sattunut olemaan kännykän vieressä, kun viesti tulee. Siitä voi seurata ihan kivoja hetkiä parisuhteeseen.
Kyseessä oli siis ihan suomalainen likka, ei mikään ulkomaalainen huora. Kuka vielä väittää että kotimainen on aina turvallinen ja luotettava valinta?
Muistakaa tämä miehet! Hankkikaa se pre-paid ennen kuin jäätte kiinni harrastuksestanne.
Numero näkyville
11
514
Vastaukset
- Pre paid
Prepaid liittymä on paras vaihtoehto. Vaikka soittaakin numero näkyvillä, kännyn voi pitää kiinni muina aikoina.
- matti.
No minä oon sinkku joten ei mitään panikointia täällä.
- olet poikkeus
horojen jyystäjistä. Niistä kun 90 % on ukkomiehiä.
- hyvä että
ukkomiehet kärähtää! Kerrankin horo toimii oikein. Tietämättään. kaikki huorailevat ukkomiehet pitää käräyttää tavalla tai toisella. Ukkomiesten hororalli on mennyt röyhkeäksi ja härskiksi.
- Aikuistukaa
Prepaidliittymällä ei onnistu ajanvaraus monestikkaan .Kun kumpikin esiintyy omilla tiedoillaan niin ei ongelmia. Näin se yleensä toimii, jos toimitte muuten niin älkää valittako seurauksista. Aika vaarallista tuntemattomia nimimerkeillä ja keksityillä nimillä esiintyviä edes tavata. Typerää touhua.
- 13 8
Olen aina tehnyt kaikki soitot prostituoiduille pre-paidilla. En halua vahingossakaan jäädä kiinni tästä harrastuksestani. Omaa puhelinta voin käyttää ihan normaalisti, jättää sen pöydälle huoletta, lainata jopa vaimolle, jos hänen puhelimensa on jossain muualla yms. Pre-paid on paras vaihtoehto näin varatulle.
Minulle ei ole ollut ongelmia varausten kanssa. Suurin osa vastaa ja ajan saa varattua ongelmitta. En vaadi prostituoitua esiintymään omalla nimellään. Minun kanssani saa käyttää taitelijanimeä. - tyypillinen
13 8 kirjoitti:
Olen aina tehnyt kaikki soitot prostituoiduille pre-paidilla. En halua vahingossakaan jäädä kiinni tästä harrastuksestani. Omaa puhelinta voin käyttää ihan normaalisti, jättää sen pöydälle huoletta, lainata jopa vaimolle, jos hänen puhelimensa on jossain muualla yms. Pre-paid on paras vaihtoehto näin varatulle.
Minulle ei ole ollut ongelmia varausten kanssa. Suurin osa vastaa ja ajan saa varattua ongelmitta. En vaadi prostituoitua esiintymään omalla nimellään. Minun kanssani saa käyttää taitelijanimeä.niljakas ukkomies, joka huorailee vaimon selän takana. Kuka sinulle antoi sellaiseen oikeuden? Eroa, jos et kykene olemaan huorailematta.
- UKKOMIESTEN
on pakko esiintyä tekaistuilla nimillä ja soittaa pre-paidilla. huoraushalut ovat kovat mutta ei kestetä jos vaimo saa tietää horoissa käynnit. Paska lurahtaa näille ukkomiehille housuihin jos ero tulee. että sellaisia sankareita.
- 12 4
Eiköhän siinä tilanteessa kävisi oikeasti niin, että vaimolle lirahtaisi itkupissa housuun. Sinä et tiedä, minkä vuoksi ukkomiehet horojen palveluja käytä, joten voisit pitää välillä vähän pienempää suuta.
Kirjoitat koko ajan tälle palstalle niljakkaista ukkomiehistä ja horoiluista. Onko sinulla jokin fetissi asian suhteen? Jos käyttäisit tuon saman ajan kuntoiluun, olisit timmissä ja hyvässä kunnossa. Ehkä kelpaisit omalle miehellesikin vähän paremmin, kun ei olisi ylimääräistä 30 kg laardia ympärillä.
- ukkomiehet
käyttävät horojen palveluja näistä syistä:
- niitä on helposti saatavilla
- ukkomiehet ovat itsekkäitä ja härskejä, avioliiton pienimmätkin ongelmat
hoidetaan juoksemalla horoihin.
- pornofilmien katselu illasta toiseen tekee ukkomiehille kiiman lähteä
toteuttamaan pornofilmien irvokasta maailmaa todelliseen elämään.
- ukkomiehet tuntevat jopa sairaalloista vetoa itselleen tyttäreksi sopivan ikäisiin.niitä metsästetään netissä silmät kiimasta kiiluen. KUVOTTAVAA.
Härskit ukkomiehet toitottavat palstoilla kymmenillä eri nimimerkeillä esiintyen ja anonyymeina oikeuttaan käyttää horoja. Jos näin on, tulkaa oikeilla nimillänne esiin.
Jos se on teidän mielestänne oikein ja oikeutettua miksi ette esiinny oikeilla nimillänne? - Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/U1r1C8
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1215737- 292090
- 1771922
Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.661094Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101083Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä24977- 73967
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24892Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42887Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12755