Palstan sekopäinen nainen (1 kpl)

Palstan sekopäinen nainen (1 kpl)
17238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Palstan luotsi(t): marella

Äänestä
  • Palstan luotsi(t): PuujalkaOrava

    Äänestä

  • Eikö se ole Mariella?

    Äänestä

....... vastaa kymmentä sekopäistä miestä palstalla ;)

Äänestä

Opettaja, saako viitata, mä tiedän vastauksen?


*käsi pystyssä innokkaana*

Äänestä

Tyrkky-Tyyne- Niina. On taas depis vaihe sillä vuorostaan,kuten huomaatte. Ei yhtään aloistusta spämminyt tälle päivälle Tomppelilleen. Nyt vittuilu päällä.
Esim aloitus "Älä pilkkaa tunteitani" ketjussa:

"no et ainakaan alottajaa. tässä se nähdään mitä ****** tää on, tuntemattomat " tuntee " toisiaan kohtaan jotain vaikka eivät edes tunne toisiaan."

Äänestä
  • toi depis ota loppuakseen. Kulkeeko nää vapaana luonnossa?

    Äänestä

  • Eipä sullakaan kirjoitti:

    toi depis ota loppuakseen. Kulkeeko nää vapaana luonnossa?

    Olen aina iloinen, mutta kieltämättä palsta- addiktin terrorismi Ikävä- palstalla saa kulmani kurtistumaan. Millainen on oikeassa elämässä tuo aivoton hyypiö? Varmasti hyvin vastenmielinen. Siksipä täällä mellastaa ja sotkee.

    Äänestä

  • päin vastoin kirjoitti:

    Olen aina iloinen, mutta kieltämättä palsta- addiktin terrorismi Ikävä- palstalla saa kulmani kurtistumaan. Millainen on oikeassa elämässä tuo aivoton hyypiö? Varmasti hyvin vastenmielinen. Siksipä täällä mellastaa ja sotkee.

    samaa mieltä, harvoin kun tänne eksyy niin päivästä toiseen samat jutut..huh..meni maku tähänkin palstaan.

    Äänestä

  • Nyt menee sulla kyllä metsään tyypit.
    Ei se ole Niina, vaan se M byllerö. Niina ei vittuile, vaan just on se aloitusautomaatti. Mutta tänään näköjään nukkuu vielä.

    Äänestä

Ja mä jo luulin että täällä ei ole yhtään aloitusta minulle :).

Äänestä

Yksi ainoa - sinä.

Äänestä

Taidat silti tykätä minusta, kun muistutan sinua :D Ollaan samikset :))

Äänestä

NappiNippe ja sen kyyläkamut :)

Äänestä

on teeeeeeeeee

Äänestä
  • No ni. Siinä se tuli.

    Äänestä

viiden tähden sekopää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1kpl kirjoitti:

Palstan sekopäinen nainen (1 kpl)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu