juu elikkäs onkos nuista alipainepumpuista mitään hyötyä?
kovastihan mainostavat että kasvaa pituutta ja paksuutta, mutta onko mainoksissa perää? toivoisin asiallisia vastauksia ja kokemuksia !
kovastihan mainostavat että kasvaa pituutta ja paksuutta, mutta onko mainoksissa perää? toivoisin asiallisia vastauksia ja kokemuksia !
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mmm. Oma eukko on ainakin kehunut, että pitäisi lopettaa käyttö, kun on sen verran isoksi päässy, noh ehkä muutama sentti tullut pituutta ja paksuutta jonkin verran myös.
Verisuonet myös paljon pullistuneimmat kuin ennen käyttöä. Tulokset kyllä tippuvat nopeasti jos lopettaa käytön. Ehkä suosittelen noita extendereitä jotka venyttävät, paremmat tulokset niillä.
Paljos oli lähtötilanne?
Asdffds maahantuo munanpidennyslaitteita!
Ja H-X myy ja järjestää laivamatkoja viroon peniksen pidennysleikkauksiin.
Varataanko paikka? Kyllä normaaliin 14-17 cm penikseen voi vielä mittaa ottaa. Ja sellainenhan se suomalaisen aikamiehen penis kokonsa puolesta on... Jos pienempi, niin vielä enemmän voi ottaa mittaa.
Jos taas on persaukinen, niin mittakoulustamme saa tuloksia ilman riskileikkauksia;
Annukka parturoidaan, rasvataan ja mittaushomma voi alkaa. Kahden kaverin avustuksella on saatu huimia tuloksia jopa aivan pikkuisillekin
Asido eli H-X siis kirjoittelee kateellisena eri nimimerkeillä asukselle solvaten jaloa kyrpää prinssinakiksi paksuudeltaan.
Asus on itse kertonut mittansa! 11 senttiä kertoi ympärykseksi, nyt jälkeen päin sitä on alkanut harmittamaan se möläytys ja koittaa paikkailla, mutta eipä onnistu, kynämuna mikä kynämuna. Se on sama vaikka Asuksen lyijykynä olis 20 senttiä pitkä niin pieni se silti on!!
Toiveajattelua että asuksesta sen muijja päästäisi irti. Asus on niin hyvä mies luonteeltaan, ulkonäöltään kuin mulkultaankin, että ymmärrän kateutenne, kun itse ette saa naista ikinä :)
Noilla ominaisuuksilla luulis olevan muutakin tekemistä, kuin päivystää täällä, ettei kukaan ilmoita yli 13 sentin mulukkuja olevan itsellään. Tai kellään muullakaan...
Pohjois-Koreassa oli vastaavanlainen hemmo joku aika sitten, mutta se kuoli hävittäjälentokoneen ohjaimiin oopperaa säveltäessään pàskalla istuessaan. Monipuolinen mies, mutta yritti liian montaa hommaa yhtäaikaa.
Nyt peilaa asdffds itseään asukseen :)
Miten voit sääliä ihmistä jota et ole uskaltanut tavata?
Sinua ei käy edes sääliksi, olet niin sairastunut ja vinoutunut alemmuudentunteessasi :)
Enempi sinä H-X täällä päivystät ja eri jakautuneen persoonasi mielikuvitushahmoilla esiintyen:) olet tosikko, vaikka esität kovinkin nenäkästä :)
Esität olevasi reilu tyyppi, mutta jos olisit oikeasti sitä ja sinut itsesi kanssa, jättäisit tämän palstan omaan arvoonsa. Kyllä kaltaisellesi mahtavalle persoonalla luulisi olevan parempaakin tekemistä ja elämälläsi oikeakin tarkoitus. Sinua tarvitaan muualla, että jätä tämä palsta asuksen kaltaisille säälittäville houriville tyypeille, jooko?
Sorry Asus. Sun juttus on vaan niin hulvattomia, että ei niitä voi jättää lukematta...
Minä jaan oikeaa tietoa sinun väärän tilalle. Joku saattaa järkyttyä, jos pelkästään sinun "mittojen" varassa kuvittelee olevan maailman kullit.
Mitä? Víttu. Eikö kaikilla olekaan samankokoiset??? Ja minä tulen ja sanon, että hei. Ei ole kaikille suotu isoa, mutta se pikkuinen pitää joko persemitata a la Asus, tai kasvattaa siitä iso, a la asidoffiilus. Voi myös ottaa luonnonmakkaran tyyppisen pojka_87-kullín huomioon, mutta sellaiset hupiväitteet alla kolmentoista mitoista pitää unohtaa välittömästi.
VAROITUS !!!
Alle kolmentoista ilmoittaminen keskimitaksi aiheuttaa pahan bannauksen...
Maailman jatkumo ei onneksi ole teistä homoista eikä mulkunkoosta kiinni!
Kyllä silti antaisin mieluummin H-X:lle luvan jatkaa sukua, kuin kaltaisesi ihmisjätöksen. Oikeastaan voisit tehdä kaikille palveluksen ja antaa H-X:n kasvattaa jälkikasvuasi. Ainakaan heistä ei kasvatuksen vuoksi tule järkyttäviä urpoja.
Paljoon pystyn, mutta pystyisinkö noin paljoon...
Tuo Asus on varmaan perinyt asenteensa vanhemmiltaan ja luultavasti jatkaa ahdasmielistä asennettaan lapsilleen. Jne jne. Sillä lailla kusipäisyys pysyy suvussa, vaikka se ympäriltä onkin katoamassa joidenkin älyllisten vanhempien katkaistessa tuota ikävää ahdasmielisyyden perinnettä.
Ei lapset itse keksi rasismia, homofobiaa ym. Kyllä se on kodin kasvatuksen tulosta. Jos Asus saat joskus lapsia, niin varjele heitä vaikutukseltasi.
Ja älä valehtele heille, että kaikilla muehhilla on yhtä pieni kuin isillä.
Olen käyttänyt penispumppua enkä huomannut mitään muuta vaikutusta kuin aristusta. Kenties en uskaltanut pitää tarpeeksi kauan kovassa alipaineessa?
Mulla oli penari joskus. Kyrpä oli hirveä kärsä velttona heti sen imutuksen jälkeen, samaa kokoa kuin mulla eressä eli KAAMEE:) Hyvät naurut saatiin muijjan kans, kun muutamat jelikopterit pyöräytin ja hakkasin sitä mulkulla poskiin ja otsaan pornotyyliin ja naurettiin ihan räkänä,, mutta ei penarilla taida kasvaa kuin hetkittäin.
Pysyviä tuloksia ei pumpulla saavuteta, tai sitten pitää käyttää niin kovia alipaineita tai pitkiä aikoja että menee vaaralliseksi. Jelkkaus on terveellisempää ja tehokkaampaa. Märkänä tai kuivana.
Uimpusta on hyötyä! Esim asdffds voi pyytää hooäxää kaveriksi ja laittavat vuorotellen toisilleen munapumput korviin ja imevät kuset ja paskat eli aivot pois pääästään.
VAROITUS...!!!
Laaduttoman vittuilun jatkuva postaaminen ottaa silmiin.
btw. Katsoin ja kuvittelin ensin, että uimapuvusta on hyötyä :D Kun ei millään aina voi tietää, millainen pulautus on päässyt pullukan näppikseltä, mutta onneksi tuo laaduton loppu selvensi asiaa.