Kaverisikin olet hylännyt, miksi????
Et sä taida muistaa enää edes minua
19+10
12492
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Pitäisikö kysyä henk.koht, tuota häneltä itseltään, jospa sillä löytyy hyvä syy....
nyt paistaa aurinko ja miksi mä en pääse ulos, jumittaaaaaa..
pakko lähteä nyt sinne uls!
.....
ei ole enää mitään yhteistä vanhojen kavereiden kanssa. läheisimmät ystävät,
ne joille voin oikeasti olla avoin ja joihin luotan ovat edelleen ystäviäni.
http://youtu.be/Mm7muPjevik
Olisiko syynä, että et antanut aikanaan arvoa ihmiselle joka varmasti välitti aidosti. Ja nyt täällä ihmettelet kun ei huomioi.
En niin, en jaksa. Hyvä, kun jaksan edes itsestäni huolehtia ja nousta aamulla ylös sängystä. En jaksa panostaa ihmissuhteisiin. Välillä jo pelkkä kaupassa käynti uuvuttaa täysin ja muidenkin juoksevien asioiden hoito. Sen jälkeen pitää aina päästä lepäämään sänkyyn.
masentunut? koeta jaksaa, kyllä kaverit odottaa parempia päiviä.
Luusereita koko sakki. Hyvän päivän hengailijoita ja perässäjuoksioita. Nyt on mukavasti omaa aikaa.
energiaa menneiden muisteluun, sillä sellaista raastamista on ihan päivittäinen elämäni. Ja eiköhän se ollut kaikille parempi, etten ole yhteydessä enää entisiin kavereihin.
Ei musta ole edes ystävyyteen. Olen niin apaattinen.
Ei ole rahaa.
Muistan minä paljon muutakin kuin sinut. Mixi epäilet? Mut jos se kaveri hylkäsikin mut? Heh.