Sipilä saa kyytiä eduskunnassa

Yksinkertaista Sipilää moukaroidaan televisiossa nyt.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se onkin jo tutuksi käynyt ilmiö.

Äänestä

Melkein alkoi käydä jo sääliksi. Oli yleisen pilkan kohtena.

Äänestä

En tiedä mitä tapahtui mutta Sipilä olis taas kerran ihan pihalla.

Äänestä

Kapin anusputsari vastaillut itselleen. Joko olet rysssä-ernesto varastanut kaatiksilta ja roskiksista matkarahat homoretkelle Oulu-Oulainen?

Äänestä

Viimeksi muistan kun Jutta laittoi Sipilän hiljaa istumaan omalle paikalleen nyt oli aistittavissa että Sipilää ei oteta enää edes todesta. Johtuuko se siitä että vain pellen punainen nenä puuttuu leveästä naamasta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mooses Pessi kirjoitti:

Yksinkertaista Sipilää moukaroidaan televisiossa nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu