HELSINGIN ANTIIKKI- JA KERÄILYMESSUT
20.-21.4.2013
Tapahtumakeskus Koskenranta
Katariina Saksilaisenkatu 9, Helsinki
Antiikin, designin, wintagen ja keräilykohteiden myyntitapahtuma.
Helsingin kevään ainoassa alan messutapahtumassa myynnissä ja näytteillä on mm. lasia, posliinia, kalusteita, valaisimia, perinnetekstiilejä, käsitöitä, kirjoja, rahoja, merkkejä, postikortteja, kelloja, koruja, kultaa, hopeaa, ym. wanhaa ja nostalgista Koskenrannan tapahtumahallin täydeltä.
Rahojen, postikorttien ja sotilasmerkkien arviointipalvelu.
Aikuisten pääsymaksu tapahtumaan 8 €. (Alle 18 - vuotiaat maksutta)
Tapahtuma on avoinna yleisölle lauantaina ja sunnuntaina kello 10-16.
Tervetuloa menneen ajan tunnelmaan!
www.exponova.fi
HELSINGIN ANTIIKKI- JA KERÄILYMESSUT 20.-21.4.13
Keräilykuume.fi
0
334
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285