Yksityinen sairaala

Olen tulossa Turkuun yksityiselle puolelle gynegologiseen leikkaukseen.
Ennen oli Turussa vain Pulssi, jossa kävin, nyt on valtava määrä.
Saisinko suosituksia, minkä valitsen.
4235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Helsingissä kerätään jo rahaa yksityisen sairaalan rakentamiseen suomalaisten hyväntahtoisuuden varassa. Kantsii odottaa kaikessa rauhassa.

Äänestä

Varissuolle kannattaa mennä,
luultavasti saat halvalla operoinnin esim. lasinsirulla tai ruostuneella partaveitsellä.
Niillähän osa asukkaista lapsiaankin silpoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näpsä2 kirjoitti:

Olen tulossa Turkuun yksityiselle puolelle gynegologiseen leikkaukseen.
Ennen oli Turussa vain Pulssi, jossa kävin, nyt on valtava määrä.
Saisinko suosituksia, minkä valitsen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu