kirjoitella missään nettipalstoilla...
ei rakastavaisten
kuuluisi
8214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
ehkä ei sitten rakastavaisia...
tämä henkilö tuskin etsii rakastavaisiaan.. luin vaan jotain todella
Sellainen joka rakastaa kaikkia palstalaisia ei rakasta oikeasti ketään.
Tuosta olen samaa mieltä. Jos tänne kirjoittaa niin sitten ei rakasta ketään. Ei rakastamaansa ihmistä halua loukata vieraille kirjoittelulla.
niinkään, mutta ei ainakaan enempää, kuin tarvis. viittaan vain viesteihin, jossa puhutaan "ei kai me nähdä..." kun miksi meidän täytyisi tuollaisia kirjoitella täällä tai muutenkaan?
Hyvä että jos olette sitä mieltä että tunnistatte kaipaamanne henkilöt täältä. Saa kai nauraa? Itse omitte tekstejä.
voihan sitä yleismaallisesti kertoa tänne ja varmistaa, että meillä ei tarvetta sellaiseen.
Täällä on kaikki joita kaipaa...Minä, sinä, me, nuo,ne ja kaikki muutkin....
ja kuultu... miksi ihmiset eivät vain voi kirjoittaa täällä sillein yleismaallisesti? kuitenkin sitten jaksetaan kitistä siitä, kun viestit eivät mene suoraan oikealle henkilölle, kun ne ei täällä vaan voi. sitä paitsi, suurimmalla osalla täällä, ei tunnu olevan mitään käsitystä vielä itsestään, eikä siksi myöskään sielunkumppanistaan ja siksi te ette ymmärrä sitä, että hänet löytää vain, pääsemällä samalle taajuudelle.