Sinä teit hetkeksi minusta, onnellisen miehen,ja luulin että sinäkin olit onnellinen.....
Oletin sen jatkuvan kauemminkin.
Mutta, mitä ihmettä tapahtui välillämme?
Ainakin minulle jäi moneen ???? vastaus saamatta.
Siitä kuitenkin olen onnellinen,että sain kerrottua sinulle tunteeni, sinua kohtaan.....
Vaikkakin se taisi tuoda, vaan lisää mutkia matkaan.
Oletin sen jatkuvan kauemminkin.
Mutta, mitä ihmettä tapahtui välillämme?
Ainakin minulle jäi moneen ???? vastaus saamatta.
Siitä kuitenkin olen onnellinen,että sain kerrottua sinulle tunteeni, sinua kohtaan.....
Vaikkakin se taisi tuoda, vaan lisää mutkia matkaan.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kirjoittelet tänne etkä puhu hänelle suoraan, siinä sinulle vastaus siihen miksi kaikki meni pieleen. Kirjoitat mieluummin vieraille naisille kuin hänelle.
Se oli sinun valintasi. Tänne kirjoittaminen loukkaa.
Mistä päättelit että, en olis koittanut häneen olla yhteydessä?? Yksin puhuminen kun ei auta asiaan millään muotoa.
Itse taidat kirjoittaa täällä vieraille miehille, vai tunnetko jokaisen miesaloittajan? Taidat olla loukkaantunut, ettet saa itse irl-viestiä ja huomiota, kun jokaiseen miehen kirjoittamaan aloitukseen vastaat samaan katkeruutta huokuvaan tyyliin.
Miten voit täysin tuntemattomista hahmoista tietää, miten pitävät yhteyttä oikeasti. Jokaiselle jaksat huomauttaa...
Saa kai tänne mieskin avautua, vaikkei sitä elämäänsä näiden varaan perustakaan. Niinkuin nainenkin.
Suosittelisin siirtymään katkeruus- tai vihapalstalle. Ikäväpalstalla en noita ihan joka ketjussa haluaisi lukea.
Niin ja olen itse nainen, mutten katkera sellainen...
Olen myös pettynyt rakkaudessa, mutta ei se katkeroituminen ja täällä toisille nimettömänä vi^^uilu mitään pelasta.
Sulla on paremmat mahdollisuudet kun lopetat tänne kirjoittelun, kirjoitat hänelle ja osoitat olevasi luottamuksen arvoinen. Tänne kirjoittaminen on aina haitaksi parisuhteelle. Tällä tavalla ei voi rakentaa hyvää suhdetta.