Naiset valitsevat mieluimmin kumppanikseen sukua jatkamaan miehen jolla on kunnon varustus jalkojen välissä. jotkut naiset tosin ovat höynäytettävissä esim hienolla autolla, ja kun tällainen miehenpuolikas pääsee lakanoihin niin se on jo myöhäistä. ja näin on kossi, joka ei ilman hienompaa autoa naista tule saamaan, saanut alkunsa..
jos naiset tosiaan olisivat tarkempia, eiväkä antaisi hienon auton hämätä, niin kohta kuolisi sukupuuttoon se ryhmä jolle auto on hepinjatke. nyt niitä tuntuu riittävän. Tarkkuutta naisväki!
jos naiset tosiaan olisivat tarkempia, eiväkä antaisi hienon auton hämätä, niin kohta kuolisi sukupuuttoon se ryhmä jolle auto on hepinjatke. nyt niitä tuntuu riittävän. Tarkkuutta naisväki!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minä ainakin ajelen Bemulla vaikka on iso. Tuleeko se sitten vielä isommaksi?
Pitäähän sitä egoa jollain pönkittää vieläkin isommaksi.
http://naurunappula.com/532069/bmwn-tarkoitus.png
http://naurunappula.com/489409/munanjatke.jpg
http://naurunappula.com/776129/yli-9000h-paintissa.jpg
http://naurunappula.com/883261/nyt-kaikki-tietaa.jpg
http://naurunappula.com/857881/learn-the-difference.png
Vai mitä,bemaristit? ;)
Ihan hauskoja.
Kyllähän niitä tuolla on kun joku samanlainen kuin sinä on niitä oikein urakalla sinne tehnyt. Tai voihan se olla, että itsekin olet nuo tuonne postannut ilkimys kun olet.