Hullut Päivät

Ovat nyt. Ei stockaa, postmenopausaalia tai premenstruaalia vaan jotain ihan muuta. Kajahtanut ajatus sinusta heti herätessä. Mihin se minut viekään? Jooo, mielikuvitusmaailmaan ainakin nyt. Mmmhhh.. Ihanaa päivää muruseni.
14187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kiva.Mä meinaan poiketa siä siis hulluilla päivillä.Tiedä vaikka jäis käteen jotain.Ajatuksissa tietysti sinä ja arveluja sun päähänpistoistasi.Ookko saanut jo väläyksiä.Kirjoita lisää ja huvaa päivänjatkoa..

Äänestä
  • ja ap on kuka?

    Äänestä

  • " sinä " ? kirjoitti:

    ja ap on kuka?

    riittää jokka tunnistaa jokase.

    Äänestä

  • pölöjiä täällä kirjoitti:

    riittää jokka tunnistaa jokase.

    Lääkkeet!

    Äänestä

hei tiedoksi kaikille. tämä ap kirjoittelee mitä milloinkin monelle sivulle. olen nyt seurannut muutaman kuukauden näitä suomi 24 sivuja. luultavasti palkattu siihen hommaan että kirjoittaa mitä mieleen tulee ja ihmiset uskoo. et silleen.

Äänestä
  • sulla viiraa päässäs aikalailla.

    Äänestä

  • Että parissa kuukaudessa oot sit tehnyt johtopäätöksiä, voi vittu suakin idioottia.
    Saahan tänne kirjoitella joka sivulle, nää on sitä varten.
    Jos jotakin haluu kommentoida niin se on ens. vastaaja joka " tuntee " kaikki.

    Äänestä

  • Mut sähän oot se kyylä joka on tunnistavinaan täällä joka saatanan kirjottajan ja mettään menee joka kerta. Kyttäät päivästä päivään ja ketjusta ketjuun elikkäs sut on varmaan palkattu sit siihen.

    Äänestä

  • ota ja pyyhi persees tälläkin kuvitteellisella " tiedolla " , mitään muuta virkaa sillä ei oo.

    Äänestä

  • Lääkkeet!

    Äänestä

  • LÄÄKKEET!

    Äänestä

  • oot sitten sitä mielipuolta et vaan yhelle sais kirjotella vai miten?

    Äänestä

  • Mutta on täällä sairaita ihmisiä, niin sairaita. Sinäkin taidat itse oikeasti uskoa siihen paskaan mitä tänne suollat?

    Äänestä

Ihan aloitus, sulla on sanansäilä hallussa ;) Pidä mieli korkealla, ja rakkaus rinnassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aamunautiskelija kirjoitti:

Ovat nyt. Ei stockaa, postmenopausaalia tai premenstruaalia vaan jotain ihan muuta. Kajahtanut ajatus sinusta heti herätessä. Mihin se minut viekään? Jooo, mielikuvitusmaailmaan ainakin nyt. Mmmhhh.. Ihanaa päivää muruseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu