mulla on dna welho kaapeli ja tuo dna tv kortti. näkyy hd kanavina maikkari, nelonen, yle, fox. ja sitten tuo kanavapaketti tv mix HD. mutta ei sitten siinä näy kanavat hd nä.
eihän nyt mistään moduulista voi johtua kun kerran nuo maikkarit ja yletkin näkyy hd nä. ????
ei näy hd-kanavat?
petri.
1
199
Vastaukset
- kortti pitää linkitt
Ylen HD-kanava ei vaadi edes korttia, saati linkitystä ja käsittääkseni Maikkarin HD-kanava vaatii vain kortin muttei linkitystä, se ettei muut HD-kanavat sulla näy, johtuu varmaankin siitä ettei korttiasi ole linkitetty kortinlukijan tai boksin (kumpi sulla nyt onkaan) kanssa! Eli soitappas Dnalle ja pyydä niitä linkittämään kortti, tarvitset kortinlukijan tai boksin linkitysnumeron joka sun pitää antaa niillä kun soitat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4068922Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1783383- 191850
- 771166
- 761078
- 271065
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641021Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791005- 55983
- 65930