Testasin sihteeriopiston naisia soittamalla muutamalle heille. Kyllä noissa numeroissa todella vastataan.
Sihteeriopisto totta
32
7510
Vastaukset
- kyllä
parituksen tunnusmerkit täyttyvät kun prostun puhelimeen vastaa "keskusneiti", parittaja ja prostu työskentelee jonkun vuokraamassa huoneessa. Tälläisiä on prostulistat täynnä. Ihmetellä sopii, että viranomaiset ei herää. Vai odottavatko seksin oston ja myynnin kieltävää lakia. Se olisi ainoa keino kitkeä prostuja käyttävä suurin
asiakaskunta ukkomiehet. Ukkomiehen kynnys lähteä irstailemaan prostuja nousee, kun saa pelätä kiinni jäämistä ja vaimoon tietoa tulevaa asiaa.- pikku pyy
Näkyvästä numerosta soitto horolle niin soppa on valmis teerenpeliin.
- vapaamielinen kansa
Miksi tytöissä on niin paljon tsekkejä?
- Micco Qstonen
Tsekin tasavallan miesten ostovoima on laskenut.
- sinsigle
Mites ne sinkut jotka ei saa edes baarista vaikka kova on yritys... Ei vaan suominaisille kelpaa niin pakko on ostaa rahalla. Ja naisethan saa baarista aina munaa jos vaan kelpaa.
- sinkkuja
maksullisten jyystäjistä on n. 1 %. Neljä viidestä maksullisen jyystäjästä on ukkomies.
Sinkuille prostituutio on hyväksyttävää, ukkomiehille ei.- 8+1
Naisena antaisin miehelleni helpommin anteeksi huorissa käynnin verrattuna salasuhteeseen.
- rwq341
Menikö sinulta lapsena matematiikka jotenkin ohitse?
Mielestäsi siis maksullisten asiakaskunta koostuu näin:
n. 1% sinkkuja
80% ukkomiehiä
Entä mitä tämä 19% pitää sisällään? - matematiikka
rwq341 kirjoitti:
Menikö sinulta lapsena matematiikka jotenkin ohitse?
Mielestäsi siis maksullisten asiakaskunta koostuu näin:
n. 1% sinkkuja
80% ukkomiehiä
Entä mitä tämä 19% pitää sisällään?Älkää viittikö kysellä tyhmältä noin vaikeita.
- Pythakoiras
Jos sinkkuja on yksi prosentti ja kahdeksankymmentä prosenttia on ukkomiehiä, niin mitäs ne loput ovat?
- lollia ja mollia
homoja?
- Einstein....
Yritäppäs laskea montako rottaa on viemärissä tai tunkiota kaluamassa. Sama asia.
- tottapa
On totta että suurinosa asiakkaista on ukkomiehiä mutta haloo, miksi? vaimot voivat katsoa peiliin eikä syyttää prostuja :D
- Micco Qstonen
Onhan se äkkiseltään aika omituistakin, että suurinosa prostujen asiakkaista on ukkomiehiä. Huorissa käynti ei ole kiinteä ja erottamaton osa sinkkukulttuuria. Tätä olen usein pohtinut. Ehkä sinkkumiehet ovat liian kilttejä. He eivät uskalla rikkoa rajojaan. Ukkomiehet ovat "oppineet" seksiin ja he haluavat kokeilla muitakin vaihtoehtoja seksipartnerina kuin oman vaimonsa.
- stond is mine
Mikisi Puolalaisia vähemmän kuin tsekkejä, puolalaisia ei oikeastaan ollenkaan. Vaimokin sanoi, että voit käydä vieraissa, kunhan kyseessä ei ole mitään vakavaa suhdetta. Miksi en sitten menisi ja panisi muitakin?
- pojalle panoko?
Nyt oli sivustolla 2 kaunista Latvialaista.
- Kaitsu1977
Laitonta paritusta koko sihteeriopisto. Tytöt maksavat 20 euroa päivässä ilmoituksesta eli sihteeriopisto on parittaja ja sivustolla ilmoittava tyttö on siis paritettu. Ostamalla tällaiselta seksiä, syyllistyy rikokseen.
- Lakiin vaikuttaja
Saman asian huomanneena ei voi kuin ihmetellä miksi viranomaiset eivät puutu tähän täysin näkyvään ja avoimeen paritukseen mitä ko. sivustolla näkyy.
Ei tarvitsisi kuin muutama seksinostaja sieltä käräyttää, panisi varpailleen toisetkin, kun seksinostajista suurin osa on varattuja miehiä.- Asiaan vaikuttaja
Onneksi se sivusto toimii maassa, jossa kyseinen ilmoittelu on laillista, joten suomalaisten viranomaisten handuun on jäänyt vain musta-Pekka -kortti.
- Lakiin vaikuttaja
Höpöhöpö. Seksiä paritetulta prostulta ostavat voidaan tuomita tarvittaessa. Serverillä ei ole mitään merkitystä. Parituksen tunnusmerkit täyttyvät, jos prostulla on ns. keskusneiti eli välittäjä. Ota asioista selvää, ettei käy huonosti. Hommasta voi saada tuntuvat sakot ja vaimokaan ei varmasti ole mielissään saadessaan tietää miehensä todelliset "puuhailut".
Siinä voi "onnellinen" perhe hajota, mennä mökit ja mersut myyntiin ja sitä ei yksikään näistä prostuja käyttävistä todellisuudessa halua.- Asiaan vaikuttaja
Itse sä olet höpöhöpö, olet ollut jo siitä lähtien kun mutsisi sut sai. Jos kerran se on niin yksinkertaista, niin mietipä, että miksi mitään ei sille ole tehty? Siksikö, että ei vain voi.
- Lakiin vaikuttaja
Älä hätäile. Viranomaisilla on tapana tarkkailla kaupan käyntiä pitkään ja sitten tapahtuu isku ja ratsia. Pidä huoli, ettet ole paikalla silloin.
Esimerkkejä ilmituloista ja tuomioista löytyy. Viimeisin 22-vuotiaan paritetun tsekkiprostun parituksen ilmitulo.
Jos olet noin tyhmä, olet ensimmäisten kiinni jääneiden joukossa.- tarkennus
22-vuotias "tsekkiprostu" paljastuikin sitten kolmekymppiseksi ja vapaaehtoisesti palveluitaan tarjonneeksi tsekkihupakoksi ja tuomio parituksesta kaatui hovissa.
- Micco Qstonen
On tosiaan huona onnea, jos sattuu olemaan paikalla, kun ratsia tehdään.
Tälläkin hetkellä Suomessa on muitakin paritusliigoja kuin tämä yksi jonka poliisi on narauttanut. Lainkunnioituksen lisäämiseksi ja epävarmuuden lisäämiseksi seksinostajakunnassa poliisin on aina silloin tällöin järjestettävä paritusoikeudenkäyntejä. Ne ovat sukua Stalinin pakkovallan aikaisille näytösoikeudenkäynneille.
- tääontaas niintätä
Ihmeellistä panettelua tsekeistä. Mitäs, kun suomalaisella ilotytöllä on vakituinen panoluukku? Onko luukun vuokraaja parittaja ja tyttö parituksen uhri? Näin kotimaiset tytöt vaan toimii.
- 19844+7
Mitä se DeeDee oiken itkee? Tsekit tekee ohareita, kuten eräskin Treen "Jana"
- apinakuningas
Lain mukaan vuokranantaja syylistyy parittamiseen jos hän on vuokrannut asunnon tieten tahtoen hioraamiseen. Jotenkin tohdin epäillä että suomitytöt ei kauheesti mainosta vuokranantajallekaan työtään, joten se siitä argumentista mr. DeeDee. :)
- mujhuirih
Deedee on hiljaista poikaa.
- cu246
Viikonlopuksi Hesaan--mistä sais hyvän hoidon?
Kadulta? Joku baari? Antakaa vinkkejä - hyvvee ompi
Netistä saa numeron ja siitä osoitteen ja hinnan eri palveluista ja ei ku naattimaan..
- pp8
Ky se niinvaan on. Maksullisissa naisissa käynti on aina jännitys ja elämys. Se rahamäärä minkä oma kumppani aikanaan vei olisi riittänyt varmaan tuhannen maksullisen kustantamiseen ja saa viel rahalle vastinetta kuin se et oma akka antaa kerran kuukaudessa säälistä.
Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain597482Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1232906- 1421756
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha651639Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1151448Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1671394- 1291116
- 73817
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko47802- 51707