Jyväskylän Laajavuoren ja/tai Halssilan tilanne 15.4.?

Perjantaina kävin hiihtämässä ja oli tosi hyvä keli, lauantaina sitten satoikin.

Mikä on tän viikon alun tilanne?
2111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sunnuntaiaamuna kävin Laajavuoressa. Oli ihan mukava keli. Perinteisen latukin oli kunnossa. Lauantaina Halssilan reitillä oli sulaneita kohtia. Tänään en ennättänyt.

Äänestä
  • Kiva kuulla. Kiitos! Jos tuossa klo 21 menis, niin on vähän viilentynyt tuo ilmakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luisteluhiihtäjäjä kirjoitti:

Perjantaina kävin hiihtämässä ja oli tosi hyvä keli, lauantaina sitten satoikin.

Mikä on tän viikon alun tilanne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu