Onko kohtalon tovereita?

inside of me

Ihan pakko kysyy onko muilla kokemuksia ihan h****tin hyvästä seksistä?!? Nyt tarkoitan sellaista ihan perussettii, ei mitään asennosta toiseen ja niitä käydään läpi 6 20min aikana :D
Mulla ja miehelläni on jotain ihan uskomatonta seksiä !! Emme ole olleet kuin lähetyssaarnaajassa, mutta se tunne...uuh... Se tuntuu ihan mielettömältä, vaikka ei paljoo liikuttaiskaa.. Usein vaan ollaanki siinä sillee keinuen.. ;) Tähän toki voi vaikuttaa paljon mun hyvin treenattu alapää ja mieheni kalun koko.. ;)

Halusin vain tietää onko muut kokenut tällaista?!?

7

901

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vaikea sanoa. Kerro, että mikä se sun miehesi nimi olikaan, niin mä voin kertoa, että olenko mä ollut hänen kanssaan. ;)

    • aisurinapu

      Kerrankin hölmöön kysymykseen asiallinen vastaus:)

    • gjdjgjgjdgj

      No mul ei oo kyl lähetyssaarnaajasta yhtään hyvää kokemusta, vaik oon jo 40v. Mul menee siin aina alaselkä jumiin :)

      • Mitä se kirkonmies sitten tekee sulle, että sulla menee alaselkä jumiin? Onko sulla niin raskas taakka vai?


      • mummu 67v

        mulla ei selkä mene jumiin l.saarnaajassa, vaikka selkä on joskus muuten jumissa, nyt nautin siitä nostamalla jalat kohti taivasta Seksi on parempaa nyt kuin nuorempana, vaikka ei ole paljoa aikaisempaa kokemusta muista kuin omasta miehestä, joka tosin on jo ollut haudassa jo 8v, nyt voi eläkkeellä ollessa nauttia rauhassa seksistä, kun aina se ei ole ajasta eikä paikasta riippuvainen.
        Miesystäväni on taitava ja hellä myös petipuuhissa..suukottelemme pitkään päivittäin ja siinä halut saattaa herätä aamuisin vaikka kesken lehdenlukemisen.


    • kohtalo mies

      Löytyy, on törkeen hyvän tuntuista se paineen tunne ja siinä kevyt liikahtelu. Siinä vois olla tosi kauan

    • tätä lisää..!!!

      mitä tekemistä sillä kalun koolla ja treenatulla alapäällä, jos naisella on muutenkin tiukka emätin. Minulla on ihan keskikokoa oleva kalu, (erektiossa n.15-17cm), mutta naiseni on niin tiukka että pitää kostua kunnolla että kalu menee liukkaasti sisään. Yks nainen oli niin tiukka kiihottuneena, että sormi ei mennyt sisään ku kovalla työnnöllä, ihan turha yrittääkään kalua sinne tunkea. Iästä se naisen pimpin koko ei ole kiinni, ainakaan oman kokemukseni perusteella. Tuo "saarnaaja-asento" on kyl meilläkin ihan parasta mitä voi olla, kyllä siinä mies aistii naisessa missä rytmissä naiselle tulee orkut toistuvasssa tahdissa perättäin ja "jälkijäristys" on mahtava tunne kun mies laukeaa lopulta.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      179
      4280
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      441
      3243
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2128
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1790
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1178
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1023
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1015
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      24
      931
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      906
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      73
      896
    Aihe