UUH tämä nokialainen miss suomi finaalisti
Maija Kerisalmi
28
5925
Vastaukset
- Peppu-Pertti
Mulla on parempi perä.
- Tietävä
Hyvä! Peppu-Pertin tavara on paras! Nam!
- ilveskissa69
ei valittu miss suomeks buahahahhahhahahahha
- sarikelmi
Taitaa olla jo jokunen inkkari kanootista pudonnut mutta tuleva ura varma chat-juontajana ja sitten huipentumana viidakon tähtösiin.
- asdfghjklöä
tarkoitit varmaan viidakon jätöksiin
- Hehehehe
Ihmettelen, kun toi Maija Kerisalmi pääsi perintöprinseksaksi, kun ei ole edes minkään näkönen. Ehkä jonkin näkönen, mutta ei missään tapauksessa missin näkönen. Kai niitten tarvi joku hujoppi valita, kun miss Suomi on vain 168 cm pitkä.
- jotain rajaa
Ei taida tyttö ymmärtää että myös narkomaanilla on oikeus elää.Tälläinen puhe on varmaan merkki hänen sisäisestä kauneudesta.Ei kruunun arvoinen neitonen häpeäksi koko missi porukalle.
- järkevää käyttöä
Alkot pitääkin sulkea, samoin Aino ja Reino. Vain tappamalla juopot rakennamme asiallisesti yhteiskuntaa. Viinaa ei tarvita muualle kuin auton pissapoikaan.
- opettaa jos ymmärtää
Ei tytteli ymmärtänyt hölmöyttään vaan rupesi epäileen lähipiiriään.Ei pahoillaan muusta kuin et jäi kiinni lausunnostaan.Tässä suomen edustusta maailmalle eiköhän jonain päivänä kadu sanojaan.Toivottavasti vaikka jaksan epäillä.
- Anonyymi
Opettele kirjoittamaan vajakki.
- Keija Marisalmi
Minullekin maistuu mari, kun istun potalla.
- hana sumlainen naene
Kun Maija dissas sossuasiakkaita, niin mäpä dissaan Miajan muotoja. Eipä ole ilman meikkiä kovin erikoinen, laiha, muodoton, ilmeisen nirppanokka jakopiuha, joten ei jatkoon.
- Anonyymi
Katso arvostelija itseäsi peilistä ja vedä itsesi vessasta alas, kukaan ei huomaa eikä kaipaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Katso arvostelija itseäsi peilistä ja vedä itsesi vessasta alas, kukaan ei huomaa eikä kaipaa.
Ihan pimee muija toi on
- f too
Onks tää puistolla hommissa??
- bb-maija
Kaunis ja älykäs nainen.
- pieni-pauli
vieläkö kunnalla hommissa?
- Anonyymi
Ei taida maijuliini kestää kritisointia! No se onkin kaikista pahin mitä voit narsistille tehdä
- Anonyymi
Maijalla menee tulot ulosottoon kun on jättänyt asianajokuluja maksamatta riitaisan huoltajuuskiistan vuoksi.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen193983Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2233724Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä992681SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!
Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot252630Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman202562"Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa
Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita352351Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling642296Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.132286Riikka se jytkytti BKT:stä nyt 0,3 prosenttia pois
Ja vain kolmessa kuukaudessa! Vuositasollahan tuo tarkoittaa reilun prosentin pudotusta. Pärjäisi varmaan lasketteluss92079Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue611801