Lummet sulavat ja pian pääsee Janakkalan levarille metsäretkelle. Onko kukaan tulossa lähipäivinä nautiskelemaan "luonnosta" ja sen antamista mahdollisuuksista?
Minä ajattelin lähteä nyt viikonloppuna katsastamaan "luonnon ihmeitä" levarille. Puen rintaliivit, sukkanauhat, verkkosukat ja minihameen. Sopiva asu halukkaalle taakse tulijalle.
Tuleeko muita nauttimaan "luonnosta"
Minä ajattelin lähteä nyt viikonloppuna katsastamaan "luonnon ihmeitä" levarille. Puen rintaliivit, sukkanauhat, verkkosukat ja minihameen. Sopiva asu halukkaalle taakse tulijalle.
Tuleeko muita nauttimaan "luonnosta"
Vastaukset 17
Vanhimmat
moi,minä päivänä ja moneltako ajattelit
24,4 iltapäivällä olis imettävää
Nuuksionkansallistuisto on kiva paikka bongailla.
http://www.redtube.com/266392#t=368
milloin
Mulla on Hanele ollut sua ikävä
kuka olet? voidaan tavata
Koska pääset ?
vaikka tänään, mutta kuka olet ja olemmeko tavanneet siellä ennen? Mitä teemme tapaamisessa?
ollaan tavattu siellä ennenkin muutaman kerran ,olen se "herrasmies" joka kohtelee naista aina kunnioituksella.
kerro tarkemmin
Muistaakseni ajoit sinisellä Hondal merkkisellä autolla jossa jännä rekisteri:)
Olet oikeassa, se olen sitten minä. Olis kiva tavata sinut
Samoin ,koska olet liikkeellä?
nyt en ihan pian, olen mökillä
Ok saattaa olla että menen sinne tänään sillä eräs 21 v trans kundi on myös tulossa imeen kulleja .
Aivan mahtavasti otti tuo "tytsy"suikkiin ,oltiin hieman pidemmällä metsässä mutta kyllä vaan runkkareita ilmestyi ympärille ,no saivatpahan hekin sitten kunnon suu hoidon minun jälkeen
kivaa, olisinpa oolut mukana, niin ehkä minäkin olisin saanut jotain