Täällä hehkutetaan esitystä kuin olisi ollu tasokkaampikin show. No einy sentään vaikka pakko myöntää et oli yllätys nähdä siskokset niinkin tuoreina. Mut vaikkei ne kännis ollutkaan niin ei ne edelleenkään tanssia osaa. Et sillee.
Rauman keikan hehkutus menee övereiksi
jotainrajaaa
12413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ainoa syy kyseisten siskosten selvänä oloon on ollut se että ravintolan omistaja ei ole järjestänyt bäkkäritarjoilua. Yrittänyt pitää varmaan näin homman jonkinlaisessa kuosissa. Et silleen.
Kuulemma oli backstagella ilmaset viinat. Ei vaan halunnut kumpikaan juoda. Julia oli vielä alkuspiikissä todennut olevansa absolutisti. Hieno ele Julialta sai yleisöltä raikuvat aplodit.
alkuspiikin lopuksi Johanna pyysi julkisesti anteeksi että oli kateuksissaan kiihottanut pikkusiskoaan viinanjuontiin joka sitten ajoi tämän useampaankin kertaan sairaalaan. Johanna lupasi jatkossa tukea kaikin tavoin Julian raittiutta ja kuten nähtiin sen hän teki myös tänään. Puheen loputtua Johanna halasi Juliaa, hetki oli niin liikuttava että yleisössä kyynel vierähti yhdellä jos toisellakin. Kertakaikkiaan upea ele Johannalta!
On varmaan helppoa olla yksi ilta absolutisti kun sairaalassa arvot saatu kohdalleen ja jos maltat 10 minuttia niin pölhöt maksaa tuon kuvatuksen näkemisestä?Sittenhän voi litkuja tilata rajattomasti?Eikös se Julia asia ole näin?
Sitä on siirrytty stand up-komiikan puolelle?
Noh, onhan se kiva että ottavat uusia elementtejä lava-show'hun.
Ai jaa. Mun piti mennä seuraavaa keikkaa katsoon mutta jos ei mitää showta oo, niin en viitti vaivautua. Kun ei oo mitään kuuntelemista niiden määkinässä eikä mitään kattelemista niitten lämpsimisessa. xD
Kylläpä on pettymys taas valloillaan, kun neitoset yrittävät muuttaa suuntaa, askel se on ensimmäinenkin.
Ensin täällä moititaan huonoista elintavoista, mutta korjausliikkeet eivät miellytäkään.
Monet ihmiset tarvitsevat itsetuntonsa koossa pitämiseksi joitain, jota halveksia. Oikein toivotaan, että jollain menis huonosti, että vois tuntea itsensä pikkusen paremmaksi. Voi sitä vahingon ilon määrää!
V1tut mene. Olet kateellinen paska-näätä ja oli ihan saatanan kova keikka!! Kaakatappa vähän lisää kateellinen näätä hahhaahhaaaa :)))))))
Voi pikku-reppanaa, kenelle toi seiskalive oli tarkoitettu?
!0 vuoden harjoittelulla yhdelläkään keikalla ei ole osattu laulaa, eikä tanssia, miksi siis nytkään...
Raikuiko apinamies keikalla?
Pari keikkaa ilman örvellystä, niin yleisöltä menee kiinnostus. Eihän laulu- ja tanssitaidotonta parivaljakkoa viitsi katsoa varsikaan kun toisella on Tunkeron lärvi ja kroppa.