esittelee egoaan vkl iltasanomien etusivulla. rahapula ja tyrkytin typerys.
Loimaan Missi Essi pöysti
5
450
Vastaukset
- Missejä ja tissejä=
Nuoret naiset tietää että illun myynnillä pärjää. ei kuitteja.missit osaavat senkin . ja tietysti salaa??
- Kapee naama
On niin ällö koko Essi, poistuispa jo sivuilta. Ei edes kaunis. Maalipytty. Suukin niin ruma. Ei eka joka venaa beibee, voi raukkaa.
- GLO misut
Totta karun näkönen mamma.meikillä peittäny nassuun ja masun. onkohna totta että suomen missukat ovat kaupanneet sitäkin esim. JKL ja tre suunnilla.
- kalevi turku
Nyt net is et essi synnyttänyt viime yönä hyvä niin. onnea paljon. mutta miksi ilmoittavt 7 päivää ja ip lehille muutama tunti ku vauva syntynyt. ei essi ja miehensä niin tärkeitä ja isänmaallisia ole et kaikki kusireissut pitää lehdille mainostaa. outoa julkisuutta.?? jopa sairastakin.
- armi koivikko.
Joo ei oo napanuora vielä poikki, ku neitokaiset juoruavat medialle kaikesta kaiken.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1433129- 81727
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221384Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701201- 441181
- 371051
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381032Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47964
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.38918