esittelee egoaan vkl iltasanomien etusivulla. rahapula ja tyrkytin typerys.
Loimaan Missi Essi pöysti
5
501
Vastaukset
- Missejä ja tissejä=
Nuoret naiset tietää että illun myynnillä pärjää. ei kuitteja.missit osaavat senkin . ja tietysti salaa??
- Kapee naama
On niin ällö koko Essi, poistuispa jo sivuilta. Ei edes kaunis. Maalipytty. Suukin niin ruma. Ei eka joka venaa beibee, voi raukkaa.
- GLO misut
Totta karun näkönen mamma.meikillä peittäny nassuun ja masun. onkohna totta että suomen missukat ovat kaupanneet sitäkin esim. JKL ja tre suunnilla.
- kalevi turku
Nyt net is et essi synnyttänyt viime yönä hyvä niin. onnea paljon. mutta miksi ilmoittavt 7 päivää ja ip lehille muutama tunti ku vauva syntynyt. ei essi ja miehensä niin tärkeitä ja isänmaallisia ole et kaikki kusireissut pitää lehdille mainostaa. outoa julkisuutta.?? jopa sairastakin.
- armi koivikko.
Joo ei oo napanuora vielä poikki, ku neitokaiset juoruavat medialle kaikesta kaiken.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1348297Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1047519Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot925696Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,905633Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194830Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1452652Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys612503Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81475Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71444Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa531339