Hotellit Karina, Tivoli ja Guinea (Ingles)

Kiinnostaisi tietää kokemuksia ed hotelleista: onko kaikki partsit altaalle, tv, siisteys jne. Olen majoittunut aina Yombon lähelle ja siksi nuo hotellit on jäänyt vieraaksi, joten marraskuuksi joihinkin noista.
2194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vanhoja ja kulahtaneita niinkuin suurin osa ingelisin hotelleista ja apartamentoksista mutta ihan asuinkelpoisia kaikki

Äänestä

guineassa oltii viikko 3-10.4.2013 oli ihan ok! paikka , voisin mennä uudelleenkin ko hotelliin ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


annalik kirjoitti:

Kiinnostaisi tietää kokemuksia ed hotelleista: onko kaikki partsit altaalle, tv, siisteys jne. Olen majoittunut aina Yombon lähelle ja siksi nuo hotellit on jäänyt vieraaksi, joten marraskuuksi joihinkin noista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu