:(
olispa eees yks
äääjk.
398
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ehkä kannattaa vähän pidemmin selvittää mitä oikein haluaa. Ei sitä muuten kukaan toinen arvaa. Harvemmalla on ajatuksenlukutaitoa.
No täältä pesee. Olen ilone, sulone, en käytä turkkeja ja olen ystävällinen ihmisille ja eläimille. Myönnän välillä toivovani, että kadulla yhdessä iloisesti nauravat ihmiset kompastuis ja löis nenänsä. Tykkään Miehen puolikkaat-sarjasta sekä leffasta Toscanan auringon alla. Kelpaanko?
Hei nimim. "melko hyvä haltiatar", luultavasti aloittaja toivoo itselleen ystävää täältä yksinäisyys-palstalta. Josko hän on ujo tai itsensä ilmaiseminen vaikeaa? Mahtaako surunaama uskaltaa vastata?