En tajua mitä tapahtui...lähdin miehen kanssa jatkoille hänen luokseen, mutta sitten en saanutkaan muuta kuin vieressä nukkumista ja yhden suukon niskaan. Vituttaa tämmönen toiminta. Olisin nimittäin ollut erittäin kiinnostunut...
Yhdenillan juttu ei halunnutkaan seksiä
henrietta2
19900
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Enpä muuten oo :)
Noh... Hänen on vaikea myöntää, että pitää pojista. Esittää itselleen ja kavereille... Vie tytön ihan kotiin asti. Surillista.
Tuota en tullutkaan ajatelleeksi. Asiahan voi tosiaan olla niin...lähdimme tosiaan yhdessä pois baarista ja tyypin kaverit kyllä näki sen.
Ehkä mies arvosti sinua sen verran, että tahtoisi aloittaa seurustelun.
etsi tämä mies käsiisi ja kysy!!! älä päästä pois koska käsissäsi voi olla jotain arvokasta!
Vituttaa mikä toiminta? Se ettet osaa itse ottaa ohjia käsiisi?
Eniten ehkä vituttaa sen että lähdin aamulla sitte kiireellä pois enkä kysyny että what's the problem? Näin sitte jälkiviisaana pohdin pääni puhki.
Siinä vaiheessa kun huomasin että homma todellakin menee vain nukkumiseksi, en viitsinyt hipelöidä tyyppiä enempää. Nukuttiin sitten vain sylikkäin.
Tosimies ei ammu aitauksessa olevaa hirveä eli liian helppo tapaus ei kaikkia kiinnosta.
on ainakin 3 mahdollisuutta:
- mies ei harrasta periaatteesta seksiä ekal kerral
- hän epäili, että hänellä ei ehkä seisoisi
- hän ei ehkä ollutkaan kiinnostunut sinusta fyysisesti
Tää just tätä, muijalle tehdään noin se on maailmanloppu ja jätkille se on arkea
Hyvä kommentti!
Mun mies laahasi eromme aikana itseään 21 vuotta nuoremman naisen kotiin eikä harrastanut seksiä vaan tylysti jätti tytön ilman. Kävi ihan sääliksi tyttöä niin oli törkeästi muutenkin kohdellut. Kuulemma liian nuori ja typerä mutta piti vaan näyttää että vielä yli nelikymppisenäkin saa parikymppistä jos haluaa.
Mäkin oisin tehnyt niin, jos oisin taannoin tiennyt, miten latteaa on seksi parikymppisen kanssa
Pornoimpotenssi.
Mikä on pornoimpotenssi?
Varmaan se, kun oman naisen kans ei seiso, kun kattoo liikaa pornoo ja runkkaa
liikaa ottanu!!! eikä seissy!!? ta oli oma kotona? se kadutti.......!? ja kuten kaikissa tarinoissa?? totuus! on tarua ?ihmeellisempää :)
ei ollu omaa kotona :)
Pitkän vänkäämisen jälkeen syykin selvisi: Tuntee mun exän. Eli kaikkeen löytyy kyllä selitys jos tarpeeksi tonkii :)