Haluatteko kuulla totuuden

Ette te saa sitä ikävöinnin kohdetta. Ei se ole teistä kiinnostunut.
Sori.

Siksi te tänne kirjoittelette. Se on vaan unelmaa. Höttöä ja viihdettä. Ei todellista hei.
8371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllähän me se tiedetään, ei kai täällä muuten ikävöitäis vaan oltais sen kaivatun kainalossa :D

Äänestä
  • Oot rehellinen itselles, pisteet siitä hei. Ja mulla sama juttu. En mä häntä saa, kunhan kirjoitan tässä joitan skeidaa tänne.

    Äänestä

Sori vaan itsellesi mutta tiedätkö aloittaja, etten tarvitse ketään muistuttamaan totuuksia asioista tai asioiden laidoista joista minä itse tiedän, varsinkaan tuntematonta. Mutta jos se/tuo on elämäntehtäväsi niin siitä vaan! Vai mikä oli tämän aloituksen todellinen tarkoitus?

Äänestä

Mä olen aina tiennyt ettei kukaan mies ole ollut tai tule kiinnostumaan minusta. En mä nyt niin pönttö ole, ett kuvittelisin tällä naamalla ketään saavani. Minä, joka sai potkut kaupasta sen takia, kun liikkeen uuden omistajan mielestä mun oli kuin petolinnun perse, tuon se sanoi syyksi liiton toimitsijalle. Mulle sanoi, ett mun ilme karkotti kaikki asiakkaat. Onpa pari entistä tuttavaakin ruotinut mun ulkonäköä keskenään mun selän takana ja toinen heistä kertoi sitten mulle paskasesti nauraen, ett olin heidän molempien mielestä luontaantyöntävän näkönen. Eli hullu ja sairas olisin, jos vielä kuvittelisin jonkun miehen voivan kiinnostua näin rumasta naisesta :D :D :D. Muuten vaan pyörin näillä sivustoilla aikaani kuluttamassa

Äänestä
  • Kauheata luettavaa, jos naisena olet itsestäsi tuota mieltä.

    Äänestä

Kannattaa olla rehellinen itselleen, eipä tule turhia haaveiluja sellaisesta, mihin ei ikinä kykene. Siksihän täällä ikävöidään, kun on ihastuttu saavuttamattomaan.

Äänestä

Juuri noin.Suurinosa naisista elää omissa unelmissaan ja toiveunelmissaan.Sitten kun realiteetti kolahtaa aletaan masentua...itkeä...riehua...kyseenalaistaa vastapuolta tai realiteetteja.Luetaan erilaisia oppaita käydään erilaisissa hoidoissa leikellään itseäään että oltaisiin täydellisiä. yms.

Maalaiskaupunginkin katukuvaa katsottaessa siellä kyllä suurimmaksi osaksi vilisee tavallista pulliaista ja paria.

Monet naiset elävät elämäänsä keskittyen löytämään itselleen miehen joka on heidän mielihalujensa mukainen.He tekevät ulkoisesti kaikkensa jotta miellyttäisivät tätä vastakkaista sukupuolta.

Webin anonyymittömyys ja paljastumisen pelko naurattaa myöskin tällä palstalla suurinosa kirjoittajista on naisia joille vastaa toiset naiset.

Kuten joku jo aiemmin on todennutkin palstan tunnisteisiin voi samaistua kuka tahansa.

Näillä hempeillä palstoilla pyörii naiset ja sitten noilla seksipalstoilla pyörii miehet.Sen pitäisi jo kertoa jotain realiteeteista.

Äänestä
  • oksanreikäsiä ei sitten

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sori tästä naiset kirjoitti:

Ette te saa sitä ikävöinnin kohdetta. Ei se ole teistä kiinnostunut.
Sori.

Siksi te tänne kirjoittelette. Se on vaan unelmaa. Höttöä ja viihdettä. Ei todellista hei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu