Voittiko Ässät eilen mestaruuden, täh? Luulin ja luulen vieläkin että Tappara on suomenmestari 2013? Tässä tais tapahtua joku totaalinen väärinkäsitys.
Voittiko Ässät mestaruuden?
Tapparafani
1
122
Vastaukset
- 112
OHO.Tais muuten voittaa. mitä vittuu sääki esität siin jotain vitu paskaa. te tamperelaiset aina luulette et ootte hauskoja ja et koko suomi muka nauraa tolle Voittiko ässät mestaruuden. luulin että tappara on suomenmestari 2013 HEHEHEHE .Todella hauska sana rupes jo itteeki saatana naurattaa.Elkää tulko tänne nettiin sitä paskaa jauhamaa en meitä kiinosta toi sana riehu siel tampereel jos noi paljo ottaa häviö päähän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002881
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss622536Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa222001- 681683
- 1431463
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1701393Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1111385- 901304
Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1161294- 1221064