Ongame poker

PAF Betsson

Ongame poker on ainakin PAF:lla ja Betssonilla.
Siinä on jatkuvasi häiriöitä.

Lisäksi softa on rigged.

Ihan p....

3

504

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Outoa.

      Pelailen sitä aina välillä PAFfilla. En muista nähneeni ensimmäistäkään häiriötä. Veikkaan nettiyhteyttäsi. Tosin pelailen nykyään selainversiolla, siinäkin voi olla eroa.

      Jos softa on rigged, niin hyvin ovat sen tehneet. Ainakin todennäköisyydet pitävät paikkansa, ja jos turpiin tulee, niin yleensä pelistä löytyy vähän miettimällä heikkouksia, jotka selittävät moista.

      /- 0 omat pelit tuolla, muutaman kympin tarkkuudella.

      • Lopeta jo

        SInä ja Gambler (vai sama henkilö) olette mielenkiintoisia siinä mielessä, että mielestänne yhdessäkään nettikasinossa/pokerissa ei ole KOSKAAN pieneintäkään vikaa, kaikki toimii aina niin täydellisesti ja 100% rehellisesti..

        Mene idiootti muualle jauhamaan paskaa, kenen palkkalistoilla sitten lienetkin. Veikkaisin RAY:n markkinointitiimiä...


    • PAF Betsson

      Kyllä ongelma on nimenomaan Ongamen verkossa. Betssonin tuki sanoi sen chatissa. Kun menin Betssonilta PAF:lle, niin siellä ilmeni sama vika. Pöytiin ei pääse kirjautumaan sisään ja rahat katoaa tililtä. Lopulta kun tiedustelet saldoasi, katkeaa yhteys...

      Ja ongame on rigged, sillä oddsit eivät pidä kutiaan ja downswingit eivät pääty, ennen kuin rolli kuivuu tyhjiin. Näin ei tapahdu random pelissä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      131
      8291
    2. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      458
      7474
    3. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      218
      5657
    4. Kun täällä kysytään aina vaan naisilta

      Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en
      Sinkut
      91
      4627
    5. Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut

      samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien
      Maailman menoa
      137
      4592
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      104
      4442
    7. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      10
      4152
    8. Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!

      Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.
      Tv-sarjat
      0
      3820
    9. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      16
      2960
    10. Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen

      Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil
      Maailman menoa
      13
      2690
    Aihe