Mistä vippi heti s-pankin tilille?

Mistä vippipaikasta saa lainan heti samana päivänäs-pankin tilille?
31945
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://vippi.biz sivuilla on hyviä paikkoja joilta saa vipin heti ainakin Osuunpankin tilille, mutta S-pankista en oo ihan varma kun itellä ei siellä ole tiliä. Kunnon vippipaikoissa luulis maksut olevan järjestetty niin, että ne tulee nopeesti kaikille tileille.

Äänestä

Ferratumin paikoista saa heti s-pankin tilille rahat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahaton kirjoitti:

Mistä vippipaikasta saa lainan heti samana päivänäs-pankin tilille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu