Koska Rkp:llä on pääsy kaikkiin rekistereihin.
Rkp tietää missä asut
vihapuolue
351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mees nyt kantahämäläinen työkyvyttömyyseläkeläinen nukkumaan. Siitä ei ole aiemminkaan hyvää seurannut, kun olet keskellä yötä ruotsinmielistä paskaasi foorumeille spämmännyt.
Lue uudestaan aloitusviesti. Koska siinä luonnehditaan RKP:tä "vihapuolueeksi", ei tarjoamasi etikettti "ruotsinmielinen" oikein istu aloitusviestin kirjoittajaan. Kyse on siis omasta hengenheimolaisestasi, pesunkestävästä uusfennomaanista. =)
Ei ole. Kantahämäläinen työkyvyttömyyseläkeläinen on ennenkin todistettavasti kirjoitellut "netti fennojen" nimissä epäoleellisuuksia ym. mitä vain aidon PISA-hurrin aivopieru voi tuottaa.