nainen huijasi minua

jfghgv

Olin naisen kanssa sängyssä koska meillä ei ollut ehkäisyä hän lupasi vain käsin tehdä sen minulle. Mutta kun hän istui päälläni ja sain siemensyöksyn hän veti kaluni sisäänsä ja nyt väittää että on raskaana minulle. Miksi nainen voi olla noin sika minua kohtaan.

5

502

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • --------------

      Tee rikosilmoitus raiskauksesta. Sitähän tuo on, jos hän vastoin nimenomaista sopimusta pakottaa sinut seksiin kanssaan.

    • Trollivaikka

      Menit naisen kanssa sänkyyn. Sovitte että yhdyntää ei olisi, mutta suoritatte tyydyttämisen käsin.
      No niin. Tekojohti toiseen, mutta:

      "Nykylain mukaan sukupuoliyhteys toisen puolustuskyvytöntä tilaa hyväksi käyttäen on raiskaus, jos tekijä on itse saattanut uhrin puolustuskyvyttömään tilaan.

      Jos taas tekijä ei itse ole aiheuttanut uhrin puolustuskyvyttömyyttä mutta käyttää hyväkseen esimerkiksi tämän tiedottomuutta, sairautta, vammaisuutta tai muuta avutonta tilaa, hänet tuomitaan nykyisin seksuaalisesta hyväksikäytöstä."

      Mikä noista kriteereistä tuli täytettyä? Uskoisitko, että asia menisi läpi raiskauksena? Minä en.
      Tietenkin nainen tekee väärin ja tuomittavasti tämänkaltaisessa toiminnassa, mutta mistä lähteä syyttämään, kimuranttisempi juttu.

      Ja mieti tarkkaan seuraavalla kerralla! Huolehdi ehkäisystä! Et ole syyntakeeton sinäkään.

    • --------------

      Käytännössähän tuo raiskaus ei tietenkään voisi olla se tuomio, koska se edellyttää (jostain käsittämättömästä syystä) väkivaltaa. Mutta pakottaminen tuo oli ilman muuta. Seksuaalista hyväksikäyttöä. Mies oli käytännössä puolustuskyvyttömässä tilassa tai vähintäänkin hänen tietämättömyyttään ja avuttomuuttaan käytettiin hyväksi, koska hän ei ollut (nähdäkseni) kykeneväinen estämään nopeasti tapahtunutta "päälle istumista" ja se oli vastoin nimenomaista sopimusta.

      Mies huolehti ehkäisystä omalta osaltaan, sillä sopimushan oli, ettei yhdyntää tapahdu. Jos yhdessä sovittaisiin kondomista ja mies ottaisi sen vaikka salaa pimeässä kuitenkin pois, niin pitäisitkö naista syyntakeisena raskauteensa (muuten kuin valitsemalla väärän miehen seksikaverikseen)?

      Ei mieskään ole lain mukaan oikeutettu pakottamaan naista sukupuoliyhdyntään siitäkään huolimatta, että nainen on ehkä näyttänyt vihreää valoa, mennyt miehen kanssa kahdestaan sopivaan tilaan, riisuutunut ja ehkä on sormeiltukin. Silti sukupuoliyhteyteen vaaditaan molempien hyväksyntä. Miksi samaa ei päde silloin kun mies on "uhri"?

    • Haista sinä vittu!

      Jonkun luuserin märkä uni!

    • ddgfdgf

      Tuossa tilanteessa voisi vahingossa lipsahtaa muutama annos katumuspillereitä naisen suuhun

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      123
      1776
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      867
    3. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      148
      832
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      60
      800
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      762
    6. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      47
      692
    7. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      42
      647
    8. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      70
      641
    9. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      257
      639
    10. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      33
      587
    Aihe