mikä on suurin lepokalu minkä olette nähneet esim uimahallissa tai saunassa?
suurin lepokalu
vilperi19
1739230
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 173
Vanhimmat
Mitä väliä. Palstatieteen mukaan ne kaikki kuitenkin kutistuu 13 senttiin, kun paisuvaiset täyttyvät verellä.
15 senttinen lepolerssi näyttää jo todella isolta, mutta sitä isommat kauheilta, mutta eipä ne erektioon kaksinkertaistukaan, kuten oululainen ison muehhen 6 senttinen.
Varmaan joku 15cm. Pienessä räähiskössä se näyttää isolle kun se sitä mukanaan raahaa ja on kompastua suunnilleen siihen kokoonsa suhteutettuna julman kaliberin lerssiin. Isossa miehessä tollanen vastaava nakki näyttää kuin yksinäinen nakki pottumuusisaavin päällä orpona.
Lepokalun arviointi on turhaa...ethän sä tiedä onko kalu normitilassa vai jossain alkavassa puolistondiksessa...
Puolistondis kalut näyttää lepotilssa olevilta, vaikka ovat jo lähellä täyttä mittaansa.
Meinaakko sinä, että joku käy todellakin runkkaamassa kalun puolistondikseen, ennen kuin menee uimahalliin tai yleiseen saunaan? Hehhehhee. Olisi siinäkin oma vaivansa. Entäs sitten, kun se puolistondis alkaisikin yhtäkkia laskemaan? Hehhehhee.
Löytyykö palstalta yhtään saunajännittäjää? Että yleisessä saunassa adre ja hiki laittaa kilpikonnan vetäytymään kuoreensa?
Eikö sen korkean lämpötilan pitäisi päinvastoin laajentaa elintä? Ainakin minä tunnen käsitteen lämpölaajeneminen, jossa materiaali "elää" lämpötilojen mukaan.
Kysyppä kuule asukselta, sillä pienenee saunassa, tai niin hän väittää. Vai onko sekin vain pienimunaisen puolustuspuhe?
Kyllä mulla pienenee äijäsaunassa. Kuumuus ja adreko lie? Jos sitten naisen kanssa olen, niin kasvaa ja kovenee niin, että se menee panohommiksi. Riippuu tietty porukastakin ja kännistä kutistuuko. Eihän se veri kiehu saunassakaan ja terveet verisuonet venyy verenpaineen noustessa ja näin tasoittaa tilannetta. En tiedä sitten miten teillä rapakuntoisilla, joiden ainoa liikunta on netissä istumista ja pinsettiotteella hanskaan vetoa ja verisuonet on monilla kuin sähköputkea?
Sulla mitään pienene. Kyllähän nakki näyttää pieneltä, kun vertaa grillimakkaraan ja sitten vertaa HK:n siniseen niin se näyttää vielä pienemmältä vaikka sen koko ei muutu. Sulla käy samalla tavalla. Sä itse pidät pikkuprinssiäsi normaalina jopa isona, mutta kun äijjäsaunassa pääset vertaamaan normaaliin kulliin, sinulle tulee tunne ikäänkuin se pienenesi, sulla on vaan vitun pieni muna ;D
PS. Asus, oletko kyttäilyt viime aikoina persereikiä äijjäsaunassa?
Hah. Mulla on 13cm velttona -yleensä .En sitten tiedä onko se pieni? Sitten yleisissä saunoissa minulla kutistuu varmaan 10cm tuntumaan.. Olen vain niin hetero tjtn. että minulla pakenee veret munista yleisissä saunoissa. Persereikiä en ole saunassa joutunut katsomaan viime vuosina, mutta niitäkin hinttipoikia on joskus ikävä kyllä näkynyt, jotka istuvat mulkut levällään saunassa ja persereikä pilkisttää kassien alta.
-Hyi vittu mua alkoi just oksettaa -ette olis muistuttaneet!
Entisessä "työpaikassa" saunottiin paljon ja näitä iljetyksiä oöi muutamia. Homojako?
Ihmeellisesti sulla tuo kulli kasvaa ajansaatossa. Oisko vuosi sitten mainostit lepokokoasi 10-12 senttiseksi ja nyt se on yleensä 13cm. Ei vittu, mikä pelle jätkä.
Erektiokoko sulla on ollut 14-15 senttiä joskus ja nykyään se on 17 cm, ei vittu mikä spede.
Ympärysmittaa olet mainostanut mahtieressä 11,5 cm jota luulit isoksi, mutta sait vittuilua joten muutit senkin mitan isommaksi. Sä olet siinä mielessä aivan vitun luuseri, että olet jäänyt valheista aivan vitun monesti kiinni, vaikka pelkästään keskustellaan kasvottomasti. Luoja vain tietää kuinka monta valhetta lisää paljastuisi kasvotusten.
Annan Asus vinkin sulle, kun puhuu totta, niin ei tarvi miettiä mitä on valehdellut.
"Asus ihan ite" Etkä ole, huijaat
Eihän se veri kiehu saunassakaan ja terveet verisuonet venyy verenpaineen noustessa ja näin tasoittaa tilannetta.
Sinähän se varsinainen kulli asiantuntija olet. Sulla kannattaa ryhtyä asiantunkiaksi sille alalle.
Minulla ei ole mitään syytä kusettaa.
Tunnut olevan katkera nilkki. Mitäs jos treffattais joskus ?
Aletaan katsomaan lätkää nyt :)
Vaikka valeurologiksi.
Se on ihan sama mikä asiantuntija näille vitun kieroon kasvaneillecpornorunkkareille faktaa kertoo, niin nämähän märisee vastaan kuin akat. Kortsut ei mahdu päälle jne. vaikka hanskaan vain päästään nypyttämään.
Vai on katkera jos on käräyttänyt kusettajan? Sulle on helevetin vaikea olla katkera vaikka yrittäisikin. Parempia satuja kertoo kuka tahansa ja että pysyy edes tarinassaan ei ole paljoa vaadittu mutta sulta se on, olet säälittävä läski jolla on vitun pieni nakki! Tumputa läski nykeröös!
Miksi luulet että naisen saaminen on jokin vaikea asia tai että vain harvat ja valitut saa naista? Johtuuko se siitä, että sinulla on poikuus tallella joten sen täytyy muillakin yli 30 vuotiailla miehillä olla? Sen takia tarjoilet 13 sentin keskimittaa kun sinullakin on.
Hah. No jos et olis katkera vitun tuppimulkkuinrn runkku, niin jättäisit vastaamatta. Sovitaan nuo sun kaikki illuusiot olevan leikisti totta, jos se sun oloasi helpottaa ;)
Teidän jutut ja luulot on just sellaisen ikineitsytrunkkujen juttua, että tiedän ettet esim. sinä napoleon ole ikinä saanut:) käyttävät vain pornoa ja vedät näppiin :) luonne ja ulkonäkö pitää sut poikuudesta -ja haju ! ;)
Suosittelen sulle lenkki-terapiaa, oletko jo kokeillut?
On sulla kyllä määritelmät.. Sun mielestä tekee katkeraksi kun vastaa? Jotenkaan en edes yllättynyt, on sitä asus-logiikalla tullut hullumpiakin juttuja. Sulla on niin pieni muna että ihan alkaa jo myötähävettään!!
Leikitään vaikka sellasta leikkiä sitten, jos se sun oloas asdffds helpottaa :) Minähön sen totuuden tiedän vaikka satuja keksitkin käppänä :) vedä vain kouraan, koska sinä et tule ikinä saamaan ja kykenemään naista tyydyttämään luuseri. En edes sääli noin vitun sairasta tyyppiä. -Tai mistä sitä tietää jos sinut piiperö näkis :(
En ole asdffdsa, mutta olethan sä nähnyt jo asdfsds munan, kehuit oikein, siinä se on hk sinisen vieressä. Sä varmaan laitat omasi popsi-nakki paketin kylkeen ;D sullon niin ISO, BUAHAHAHHAH!
Sinä olet nimenomaan se pieni paskakasa ja sitä netissä pyörivää kuvaa olen nähnyt muuallakin. Mutta toivotaan että sinulla asidolla eli pienellä paskiaisella joskus venytys tuottaa tulosta ja saat sen kuvan molon runkattavaksesi. Naista sinä et tule saamaan ikinä ja varsinkaan, jos mulkku on sinun miehuus.
Eihän pygmi ole naismarkkinoilla mikään mahtisonni :)
En ole kokeillut. Minä saan kokeilla mulukkuani ihan naiseen, että jätän lenkkimakkaroiden kanssa tunputtelut ihan teille luusereille :)
Se kirjoitetaan bygmi, senkin jurpo
Voi Asus.. Me molemmat tiedetään että nyt narraat.. Mutta kyllä sinä naisen joskus vielä löydät, löysihän isäsikin ;)
Minulla ei ole vieläkään mitään syytä esiintyä täällä joillakin muilla nimimerkeillä, kuin omallani. Voit toki yrittää rauhoitella mieltäsi ja kuvitella taas, että kaikki sinulle nauravat ja ilkkuvat nimimerkit ovat yhden näppiksen takaata - olethan täysin paranoidi mielenterveyspotilas muutenkin.
Kyllä jokainen sopivan naisen löytää , ennemmin taikka myöhemmin jos, niin haluaa.
Ja se on silloin varmaa, että vetovoiman lait on voimakkaimmillaan ku*lin ja pi*lun välillä. Ku*li tuppeen napsahtaa. Hahahaha.
"asdffds" onhan sulla kaks Asus ja asdfffffds vai onko se kahtia jakautunu persoona, toinen virtuaalinen ja todellinen. ÄiJä
Minulla ei ole vieläkään mitään syytä esiintyä täällä joillakin muilla nimimerkeillä, kuin omallani.
Siinäpähän esiinnyt sitten
Voit toki yrittää rauhoitella mieltäsi ja kuvitella taas, että kaikki sinulle nauravat ja ilkkuvat nimimerkit ovat yhden näppiksen takaata
Mulla ei tartte yrittää rauhoitella mieltäni ja kuvittelen taas, että kaikki SINULLE NAURAVAT ja ilkkuvat sinua painajaisissasi ja täällä palstoilla.
- olethan täysin ******** ***************** muutenkin.
tervejärkinen suomenkansalainen
Hahahaa. Voi että tälle viestin kirjoittelulle sai nauraa. Joko tukka savuaa?
No jaa, mistä tuon täällä palstoilla tietää, vaikka asialla ois veli tai sisko sikiö.
Jos joku haluu nimimerkkien kans pelleillä niin siitä vaan, tuleepahan vi*tuiltua tarpeeksi monelle henkilöille. Netti ja keskustelupalstat on oikea vi*tuilun areena.
No vi*tuilla saa, mutta uhkailla ei. Tulipahan sanotuksi tai kirjoitetuksi vaikka tiiätte sen
Ei täällä ole uhkaillut kuin yksi, ilmeisesti puenimunainen tollo... Se uhkailee väkivallalla, kun ei pärjää asiapohjaisessa keskustelussa.
Oulussa kehuu asuvansa ja valehtelee 17 -luvulla kaikki asiansa.
17-senainen kyrpykkä lahkeessa, 17 € nettotuntipalkka ja jos ootellaan, niin varmaan tuo kippuran ympärysmittakin on kohta 17 cm.
"Asus ihan ite" Etkä oo, huijaat
Ihan ite ooot kasvanu kieroon, tuommonen lenko selekänen ja kyr*päinen quasimodo. Tervas rosoa haarojen välissä eli sitä alku lientä. GMÄLLIÄ.
Vai oulussa. Kannattais vankilaan tai terapiaan haketua kiireesti. Tai saattaahan se jossain vaatekomerossa, parasta aikaa purkaa kiukkuaan niin että komero heiluu.
Puhu omasta puolestasi...;)
Mikäänhän ei voita miehen kiinteää perséttä. Se on kaunis ja kiihottava ja joka muuta väittää, ei ymmärrä miesmaailmasta yhtään mitään.
On kahdenlaisia miehiä. Teeskentelijöitä ja sitten niitä, jotka rehellisesti rakastavat miehiä.
Tuon luulisi olevan selvää jo esiteineillekin... Tapaamisiin :D
Kiinteäpeppuisista miehistä tulikin mieleen; mitähän yhdelle opelle mahtaa kuulua. Pukkiako jo vetelee? lol
Se on varmaan patologinen valehtelija. Nartissinen hengilö.
Nyt se selvisi. Sinä pikkumies koitat rauhoitella itseäsi kuvittelemalla muista huonoa:) Loppusessaan ymmärrettävää.
Teidän hullujen terapointi on loputon suo! Ettehän te ajattele loogisesti, kun polla reistaa. Mitä uhkailua se on jos ei ole kohdetta uhkailulle?
Voisitko sanoa vaikka juutalaisista saman kuin homoista? Hirteen olet meikäläisiä toivotellut useaan otteeseen.
Kyllä se asus on laitonta uhkailua. Jos taas henk.koht vittuilua harrastat nimimerkkiä kohtaan, niin se on yleensä ollut vain typerää ja siten ymmärrettävää, kun sinä olet kyseessä.
No homoja vastaan minulla ei yleisesti mitään, mutta nenäkäs ja irstas homo vituttelee. En edelleenkään voi käsittää miten irl homot ei ole mitenkään arvostettuja, mutta täällä muka kaikki hooäxää arvostaa.
"Asus ihan ite" Oot mikä oot
Nyt se selvisi. Jaa mikähän se on tuolle 5-30 vuotiaalle viikarille selvinny. Varmaan se että, pitkä muna on hyvä ja lyhyt huono.
Teidän hullujen terapointi on loputon suo!
No niinhän se on, vai mitä pogu. Mutta ole huoleti kaikki päättyy aikanaan. Myös tämä vi*tuilu.
Ettehän te ajattele loogisesti, kun polla reistaa.
Eipä kai, jos sinä niin ajattelet. No sinä et ajattele. Ajattelet vaan oman, kyrvän pituutta ja kovuutta, paksuutta melkein ääneen täällä palstoilla. Mulla ei tarvi sitä täällä kertoa.
Mitä uhkailua se on jos ei ole kohdetta uhkailulle? Pää kii painajainen.
Sinä pikku/keskisuurimies koitat rauhoitella itseäsi kuvittelemalla muista huonoa:) Tuossa sinä riukusääri oot varsin väärässä. Ootko ite latvassa vai onko joku sahanu sinut poikki ja kanto on jääny jälelle?
Tuommoselle surkuhupaisalle kippuralle ei voi ku paholaismaisesti nauraa.
Loppusessaan ei voi kun todeta ettei: RAUKALLA JÄRKEÄ PÄÄSSÄ varsin ymmärrettävää.
Siinä sulle loogista ajattelua: PAINAJAINEN
Äläkä homottele siinä, Etkö osaa muuta kun homotella. Mene nimittelemään semmosta, joka on oikeasti homo. Voisitko käyttää jotain muuta sanaa. Minä en ole homo, taidat ite olla.
Eikä mullakaan ole mitään homoja vastaan, naikoot niin että talo huojuu.
Olisikohan ollut10 senttiä, virheen mahdollisuus silmävaraisessa arvioinnissa melkoisen suuri.
Yläasteella sitten jo toinen meininki. Kun alkaa karvat kasvamaan, niin pian se kullikin siitä patvii :D
Jos ei ole nähnyt 10-senttistä isompaa lepokokoa, niin ei aikuisten kanssa ole saunonut...
Keskimäärin lepokalut varmaan sen 8 - 12cm. 12cm jollakin ruikku-ukolla näyttää karseelle ja se saa siitä roudaamisesta
selkävaivoja. Saattaa jollakin joku 15cm homohoukutin olla, jonka visuaalinen koko on löysää nahkaa ja ilmaa sen pikkutillin kokoisen lihan päällä :)
voi poika kun nyt on kateellisen puhetta.mutta ole huoleti.sama se miullakin oli vähän murrosiässä ja kasvoin myöhään ja piti olla kateellinen muille.ehkä sinäkin kasvat vaan vähän myöhässä ja kyllä siitä varmasti vielä oikea peli tulee.
En minä kateellinen ole, sanon vain miten asiat on.
Toki jos mulkkuun kokoa ottaisin, niin lepikokoon. Stondiskaluuni olen ja tytöt ovat olleet 100% tyytyväisiä.
Heh, no näinhän se on. Kateus ja katkeruus siellä jyllää. Kyseessä ei ole edes mikään teinipoika. Niin säälittävää kuin se onkin.
Hajoa sinä napoleon pieneen kokoosi ja siihen tosiasiaan, että et saa ikinä pillua ja "elämäsi" menee masennuslääkkeitä popsiessa ja pornofilmeille runkatessa :) Älä keksi muista heikkoa tunteaksesi itsesi paremmaksi :) olet matala keko täyttä passkaaa! Kateellinen ja katkera pieni paska -tajuatko? Hullu pikku-ukko!
Mulla itellä on lepomitta n. 11-12cm, ja muutamilla kavereilla on todella paljon isompi lepolerssi, aivan varmasti yli 5cm pidempi kuin mulla. Ei oo tullut kyl koskaan kysyttyä, et kasvaako niil erektios juuri yhtään. Jos kasvaa, niin heil täytyy olla niitä maagisia yli 20-senasia
Se näyttää vain toisilla isommalle kuulema. Katsot ensinnäkin eri perspektiivistä ja tosiaan omaa temmiäs ja ruikku-ukolla näyttää Popsi -nakkikin vähintään Camping -makkaralle. Pikkunen pykmi katsoo moloaan 30cm päästä ja tällainen kookas mues vähintään 80cm korkeudelta :)HK-blöön kokoista lepokankea en ole nähnyt kuin manipuloiduissa nettikuvissa mitä joku H-X on tänne postittanut.
Ja pasgat, kyl mä osaan arvioida, onko jokin kappale n. 12cm, vai n. 17cm, katsonpa sitten ko. kappaletta ylhäältä, alhaalta tai sivulta. Saatanpa jopa onnistua pää alas päinkin, ei tuollainen arviointi sentään rakettitiedettä ole.
Todettakoon kuitenkin myönnytyksenä, että suurin osa näkemistäni lepomulkeroista on korkeintaan omani kokoisia (11-12cm), suurin osa ehkä jopa pienempiä. Nämä muutamat ystäväni ovat varmasti jopa ihan valtakunnallisestikin poikkeuksellisen hyvinvarusteltuja.
5cm on niin pieni mitta, että et erota silmällä varsinkaan, kun ihmisten koko, lihaksikkuus ja muu vaihtelee. Tietty jos katsot mulkkuja niin läheltä ettet näe missä se on kiinni.
5cm on 5cm, ja sori vaan, minä erotan sen, koska seuraan miesten vehkeitä erittäin intensiivisesti, koska olen piilohomo
vaikea sanoa kun kohdalle on osunut vain seisovia
Mistä tietää että nainen on liian lihava ?
" Viestin aloittajalle Vilperi19: Oletko ite nähnyt suuria lepoheppejä ?
Minä en nähny, enkä välitä nähä
Oho mitä tuli kirjoitettua tuolla aikaisemmin. Hahahahaa.
Kyllä se sinäkin toisten varustusta vilkaiset. Muuten olisit epänormaali. :-)
" Viestin aloittajalle Vilperi19: Oletko ite nähnyt suuria lepoheppejä ?
Perun tuon edellisen viestin
No joo, onkai sitä tullu vilkaistua, niitä lepoheppejä. Parrr epänormaalihan se olis jos ei vilkaise.
Oho mitä tuli kirjoitettua tuolla aikaisemmin. Hahahahaa.
Korjaan: epänormaaliahan sitä olis jos ei vilkaise varustuksia.
Käyn huomenna tai ensi viikolla uimassa. Sitten näette suuren lepokalun. :)
Onko miten iso levossa ja jäykkänä?
Olipahan päivä, kun tuli vittuiltua sillälailla. Puolipäissään en kirjoitellu, kun en juo. Haikeata huomista en halua. Sattu vain semmonen vittumainen fiilis että: Nyt minä näytän noille tai teille.
väärin käsitys
Mulle tuli sellainen vaarin räjäytys että tämä Asus ja asdffds ois yks ja sama. Onko?
Varmaan pitkä kullisia miehiä.
Ei tullu luettua tätä palstaa ihan loppuun, tässä päivällä. Hups.
Arvasit ihan oikein. Lisäksi tämä sama heebo kirjoittaa myös nikeillä h-x, sivupersoona Savosta, faktat kohilleen, mittarimato, Tarja 26w, Tosi vajaa ja 16,8 man. Luultavasti myös useilla muilla nikeillä
No voihan vittu. Niinkö. Tulispa tänne, niin vittuilu saa jatkua vaikka loputtomiin.
Sillä ei oo kaikki muumit laaksossa, jos noin monta nimimerkkiä pitää olla.
Varmaan mielenkiinnolla kirjoittelee eri nimimerkeillä, siellä tietsikoneella, miten toiset vastaa noihin nimimerkkeihin.
Mulle kun riittää tämä yks tai on mulla kaks. Ne riittää mulle.
Toivottavasti nimimerkki kauhu, laittaa poika oksansa lepoasentoon
Listatasit muuten oikein, mutta asus ihan ite on tämän yhden pösilön oppositiopuolueesta!
Skiigge böy onkin ollut ahkera pyörittelemään palstaa nykyään ;)
Niin on. Onko se sun jakomielisairauden tuotosta?
Vai semmosta kieroilua, sitä täällä harrastetaan.
Niille lepokaluille pitää sanoa että: Asento!, lepo.
Onko se sun jakomielisairauden tuotosta?
Pitääkö aina vedota johonki sairauteen, kun voi ite olla sellainen.
Mulla levossa 7 cm ja kovana 15 pienin mitä olen koskaan nähnyt...hävettää
No etpä ole paljoa nähnyt. Erektiopeniksesi on ainakin ihan asiallisen kokoinen ja veltolla tuskin nussiskeletkaan.
Kulleille pitää saada käyttöä ja niiden piilotteleminen puntissa ei hyvää tiedä. Tarkoittaa myös tuollaisia normaaleja kulleja.
Ero on se että täällä huudellaan luumittoja ja suurin osa mittaa ihosta niin onko se ihme että tuntuu pieneltä kun mitoista puuttuu se 2 tai 3 senttiä mittaa kokoajan?
Joku joskus epäili täällä huudeltavan jopa persemittojakin, mutta kukapa se sellaista.
Mitta luuhun, että rutisee ja äiti kirjaa tuloksen isin vahtiessa makkaranhimosta kuolaavaa schäferiä...
Totta kai mitta ihon pinnasta häpyluun päältä.
Niin no varmasti siinä saattaa näkemyseroja tulla. Toinen mittaa nätisti peniksen vartta, toinen tunkee asus-tyyliin viivainta mutkalle häpyluuhun asti niin pitkälle, että keskipituus ylittyy.
Helpostiko siinä tulee 2-4 senttiä eroa yhtä pitkien penisten välille. Tutkimukset suurimmalta osin ovat ihon pinnalta, ei häpyluusta.
MUTTA MISSÄ SE LUKEE niissä stooreissa, että "mittaus suoritettu ihon pinnasta"? Näetkö sinä saatanan aivokääpiö-pykmi asiaa nyt realistisesti kun et tajua, että eihän nyt saaatana kukaan tampio _et edes sinä_ mittaa hyllyvästä ihrasta, jos sitä laardia vittu on 4cm?!! Oletko koskaan esim rakentanut mitään? Tuskin olet, muuten tajuaisit!, että jos mittaa jotain tarkasti, niin pitää oöla kiinteät mittauspisteet! Vittu huomaa kyllä miten tyhmäksi tekee syrjäytymisessä se, kun luuseri eli tuo vitin pikkunen runkku-pykmi vetelee tyttönäiseen kouraan sossun maksamassa yksiössä ja katselee pikavipeillä ostamaansa pornoa, ja ainoat "ihmissuhteet" on se, kun runkku lähettelee mtv3-tekstikanavalle pillunvonkausviestiä puhelinnumeron kera, ja kun vastaa naukualla äänellä, niin sekin ainoa hintti (ehkä h-X) joka soittaa lyö luurin korvaan!
Olet kyllä varsinainen pieni löntysteli mulkunpätkä ja saatanan tyhmä kusinaama!
Skiigge böy on sun painajaisesi. LATVAROSO.
Opettele lukemaan. Ei se niin vaikeata ole. Menee maksimissaan 2-4 minuuttia asian selvittämiseen.
Minimies siellä kiukkuilee vuosikaupalla, mutta ei jaksa opetella lukemaan. Asiat ovat kaikille muille äärimmäisen selkeitä.
"Sua sais vetää päähän" JAA
Miten se onnistuu päähän vetäminen ?
Onko se semmosta että, riski hulkin näköne ukko retuuttaa sua päästä, työntää jättiläis naisen pimppiin.
Opettele lukemaan. Ei se niin vaikeata ole. Menee maksimissaan 2-4 minuuttia asian selvittämiseen.
Joo, niinhän se on.
Minimies siellä kiukkuilee vuosikaupalla, mutta ei jaksa opetella lukemaan. Asiat ovat kaikille muille äärimmäisen selkeitä
Niin, anteeks kuka?
Tämä riehuja. Pientä se täällä on potenut vuosi tolkulla. Aina samat stoorit ja uhkaukset yms, mutta sitten ei siitä ole miestä mihinkään kun tapaamista ehdottelee. Vähän sääliksi käy.
En malttanut lähteä täältä.
Joo, onhan se hölmöä jos, sama levy jää jollaki pyörimään.
Oon saanu sellaisen mielikuvan, että kaikilla on semmosia ennakkoluuloja toisista.
Saa ihan vapaasti pistää tämänki, jakomielisyyden piikkiin joku karpaasi. hahah.
Se on vaan sellaiselta keskustelijalta typerää kätinää. Eikö kukaan hauku tai nimittele
jo.
Sinä asdffds kirjoitat oikeasti liian pitkiä sepostuksia ja tosi huonosti. Olet sekava ilmaisija. Ei ihme ettei kukaan sinun p-jauhamisiasi lue.
Joka viestissä olet se vastarannan kiiski ja haukut muita. Onko napoleon-syndrooma? Mitä jos jatkossa laittaisit vain linkit ja olisit muuten vaiti, kun olet oikeasti huono kirjoittaja. yksinkertaiset asiat kurjoitat hankalasti. Parempi olisi kun häipyisit lopullisesti. Heti kun nimimerkkisi ilmaantuu tänne, niin täällä tulee yleisesti riitaa ja keskustelusta menee hauskuus.
Skiigge böy on sun painajaisesi. LATVAROSO tällä tekstillä en tarkoittanut sinua asdffs.
vaan tuota päähän vetäjää.
Tuon takia saattuu niitä vaarin räjäyksiä.
Kun kopioi vaikka nimimerkin, niin varmasti kaikki, tietävät ketä tarkoittaa. Ei se niin vaikeata ole.
Pitäskö suaki kolistella päähän, ku tunnut tuon pikku-hullun veneessä istuvan? Tajuatko mikä idiootti se on ja miten pihalla elämästä ja realiteeteistä? Tuollaisen pikkupiskin kannattaisi pitää turpa kii!
"Kolistelija" Tässä on vittuiltu sulle oikeen urakalla. LUE!!!!!!!!!!!
Pitäskö suaki kolistella päähän, ku tunnut tuon pikku-hullun veneessä istuvan?
Sen verran rupes vielä vituttamaan, että mulle on ihan sama kenen veneessä mä istun täällä. Veneen saa sahattua poikkikin.
Tuommosen kolistelijan kans kehtaa kukaan olla, kolistelee vain päähän. Joutuu vielä kolistelemaan takasi ja pannukakuksi littaamaan.
Tajuatko mikä idiootti se on ja miten pihalla elämästä ja realiteeteistä?
No en saa*tana tajua.Taidat ite olla pihalla. PISKI vai mikä lie viskisieppo olet
Tuollaisen pikkupiskin kannattaisi pitää turpa kii!
NO EN VARMAAN PIDÄ TURPAANI KIINNI.
Vedän housut sulta alas ja sitten vedän sua NOKKOSILLA ja OHDAKKEILLA haarojen välistä. Niissä on hyviä ravinteita sukukalleuksillesi.
No kolistele, tuleepan järkeä päähän sitten. Viikate miehen kans en halua istua samassa veneessä.
Niin kävin lukemassa suomi24.finin opastuksen ja palautteen sieltä, nimenomaan kielletään kopioimasta nimimerkkiä ja haukkumasta toisia ym. Kolistelija.
Tajuatko mikä idiootti se on ja miten pihalla elämästä ja realiteeteistä? Niin,
Tuollaisen pikkupiskin kannattaisi pitää turpa kii!
Jaa vai niin. Et itekkään kovin järkevältä kuulosta täällä, mutta varmasti oot hyvinkin fiksu ja asiallinen keskustelupalstojen ulkopuolella. Ite olen
Taidan lähteä pois koko: ONKO KOOLLA VÄLIÄ palstoilta. Haukkukaa toisianne niin paljon ku kerkiätte, vaikka niin ei sais täällä tehrä.
Minä kun en tälläisistä SUKUKALLEUS jutuista niin välitä.
Jutelkoot ne jotka näitä huvikseen kirjoittelevat. Nyt varmaan luulette että tämä on jakomielisairauden tuotosta ja saarnamista hahah. Eipä ole. Nyt tulee tippa linssiin nyyh nyyh.
"Minä kun en tälläisistä SUKUKALLEUS jutuista niin välitä." No ehkä vähän
En malttanut lähteä pois näiltä palstoilta.
Kuinka suuri on hevosen lepokikulindeerus ?
Ruvetkaahan hyvät herrat ja karpaasit, tai naiset väittelemään. hahah.
Nyt varmaan luulette että tämä on zoofilian tuotosta. En oo eläinten raiskaaja. Hyi saa*tana.
Lajitovereiile annetaan suosiolla. Mitään raiskauksia ei tartte.
Repeilin nauruun, mutten halennu keskeltä kahtia. Joo, ei tartte.
oiskohan sellaiset 15cm
tosin vaikea sanoa, missä määrin oli turvonnut.
armeijan suihkussa näet pisti silmään ja mistä sen tietää oliko kaveri just vetänyt siellä privaatisti hanskaan vai oliko puoliheijari tms.
Mikä on turvonnu?
Ei muista tietoa, mutta Tarja 26w:n pimppu oli niin turvoksissa, että Häksan heterokausi stoppasi alkuunsa, kun ei kovasta yrityksestä huolimatta saanut pikku meisseliään pesään.
Häksa näki armeijassa kuulemma muutamia isoja lepomeisseleitä, jotka olivat joka saunomiskerralla yhtä isoja ja turvonneita, eli varmaan kovia poikia olleet runkkailemaan, mikä on vain hyvä asia.
Hoitaahan se eturauhasta ja on siten suositeltavaa, jos ei liemien irroitukseen löydy ympäristöstä apua...
Meni se
Se riippuu missä päivästä tai tilanteesta minkä kokoinen lepokoko on.
Norm. noin 14cm, kuumassa ilmassa isompi, jopa 16cm.
Kylmässä vedessä oleskeltua 6-10cm. Sama kutistumis ilmiö esim. ottelun jälkeen, kun menee vessaan. ( kamppailu lajit ja itsepuolustuslajit ) Ilmeisesti adrealini pienentää penistä?
Vastaavasti taas puolijömppiksessä 18-19cm, niinkuin mysö silloin erittäin suurella päällä jos sexin harrastamisesta esim. alle 30min aikaa. Saattaa olla siinä 20cm pinnassa ja paksuus myös paljon isompi kuin normaalisti.
Tuo vertailuksi siitä miten koko voi muuttua. Seisokissa kokoni on n. 23cm yläpuolelta mitattuna. Sekin vähän riippuu, joskus voi olla hiukan pienempi ja joskus jopa pidempi.
No niin. Sitten heräsit kun äiti huusi "Pekkaa, täällä oven takana on Esko ja kysyy alatko sitä" :D
Käyn harvoin uimahallissa ja tuossa talvella kävin pesulla, kun kotona vesiputket jäätyi. En voinut olla sivusilmällä huomaamatta n. 2m pituisella hoikalla miehellä olevaa lihakullia, joka heilui reideltä toiselle sen kävellessä nopeasti ohi. Varmasti oli yli 20cm, luultavasti 24cm luokkaa. Näytti jotenkin koomiselta ja vihjaisinkin vaimolle, että oisitpa nähnyt sen letkumiehen.
Se oli joku Suomen John Holmes? Oliskohan tuo ollut niin iso? Ettei vain laihoja reisiä vasten näyttänyt isolle 15cm iso liharoikko? Voi sitä naisparkaa jota se sillä jörnii. Vai oliko sillä silmät siinä asennossa että tajuaa pillun päälle? Ettei ollut hoitolaitoksen asukki?
Jos se mies siellä uimahallissa oli H-X?
Sehän se. Oliko muutenkin komea ja osasiko laulaa Verdin oopperoita komeita kulkusia huuhtoessaan? H-x nimittäin osaa...
Nimestä en tiedä, mutta koko oli ihan oikeasti tuota 24cm luokkaa ja ei mies keharilta näyttänyt. Ei ollut 15cm nysä, kun niin lähellä polvia heilui. Ei ole pakko uskoa, mutta tiedän mitä näin. Mittojen arviointi ei ole minulle mikään ongelma, kun raksahommia tehnyt koko ikäni ja heittoa voi olla millimetri tai kaksi monenkin metrin päästä katsottuna. Ei kai sitä nyt kenenkään kalun mittoja kehtaa mennä kysymään, kyllä tänne maailmaan mahtuu kaiken mittaiset vehkeet. Mitä sitä arvuuttelemaan mitä se sillä tekee vai tekeekö mitään.
Sen voin kertoa, että neljällä naisystävälläni on ollut mies sängyssä, jolla on mitattuna ollut n. 24cm ja pohjaan asti on naiseen mennyt. Tosin yhdelle ensimmäinen akti oli ollut tavatessa päivien taukojen välissä kivulias, mutta sen jälkeen ei ollut. Itse olen näitä samoja naisia myös painanut paksulla 18cm kalulla ja pohjaa ei tuntunut. N. 30 suominaisen kokemuksella totean suurimmalla osalla olevan syvä rotko, jopa gyne osalle sen kertonut.
Nuorena näin saunassa kun vanhemmalla miehellä heilu muna reisien välissä, huomas kun katselin naama punasena. Illalla tuli viereeni ja oli vieläkin isompi kun seiso, ei meinannut mahtua sisään kun jännitin. Kyllä TUNTU kun pitkän ja paksun sai työnnettyä. Sitten tuli käytyä ukon luona ihan sen ison mulkun takia, kun nuorena saa ISOA niin on rima korkeella.
Kertoo sun tasostas, kun eläkeläisiin pitää sotkeentua.
uimahallissa olen nähnyt suomalaisia miehiä (3kpl),joilla oli kyrpä lepotilassa ainaki 20 cm pitkä.
Anteeksi hämäys. Ei ollut täysin lepotilassa ;)
Olen tuntenut mun kaverin 21 vuotta ja vasta tänä kesänä näin,mikä. aarree sillä on.Se vehje on 22 cm levossa ja paksu,tämä on aivan totta,ei mikään feikki juttu
Miltä tuntui kädessä. Muuta en uskalla kysyä ;)
Hän on hetero,joten kysin vaan sen kokoa,mutta komea se on.Kuinkahan iso sitte kovana?
Kunhan vitsailin. Kauhea on aisa ollut... Olisit kysynyt kovankin kokoa, kun kyselemään aloit. Minä arvasin yhden kaverin parrun (jäykän) mitan kolmen millin tarkkuudella ja se sitä pikkuisen ihmetteli. Mutta niin ihmettelin minäkin ;)
joo.ois pitänyt kysyä juhlakunnossa olevaa kokoa myös.Sanoi,että hävettää,kun joutuu saunaan toisten miesten kans,mutta ex-naisystävät ylisyivät sen parrua.
kyllä Suomestakin löytyy muutamia miehiä,joilla varustus löysänä 20-30 cm,mutta ei varmaan monta.
joo.kyllä Suomestaki löytyy tuommoisia 20-30 cm hirviö parruja.mutta varmaan 1;llä 10 000;sta.Joskus kuullut puheita,että jollain miehellä ois ollut 35 cm löysänä?
On kai se 35 cm löysänä mahdollinen jos se pienentyy erektioon noustessaan. Niin voi kuulemma käydä erään tahon mukaan. Pisin tiedossa oleva erektiokalu on Jonah Falconin 34-senainen erektiossa.
no tämmöisiä puheita oon kullut puhuttavan keski-suomesta,että on mies,joka omistaa 35 cm lepo kalun,mutta ei varmaan erektiossa enään kasva ja ei kunnolla kovetu kovaksi.
Se on jo kuin ranskanpulla. Sijaitsee tyhmänoloisessa ukossa ja onkohan sitä koskaan kukaan nähnyt erektiossa. Iso kulli kertoo hänen olevan homoseksuaali...:D
Häxis, tunnetko sinä hänet? Anna hänelle erektiolääkettä, voisi nähdä sitte!
Tarkoitin Falconin Jonahia... Olen nähnyt telkkarissa ja vaikutti pässiltä.
Keski-Suomessa ei ole yhtään isoa mulukkua, se täytyy muistaa :D
ei keski-suomen miehellä ole 35 cm levossa,vaan kovana se on 35 cm. Tämä on fakta juttu.
joo mutta ei sillä mitään tee kun kovenee mies pyörtyy kun loppuu veri aivoista
semmonen 15cm paksu lepo tilassa olevan voi saada 20cm pitkäks hyvällä imulla se pojat jo tuntuu hyvältä pepussa
kaveri kans kattottiin porno filmiä John Holmes nussi kaverin isä tuli olkkariin sano jumalauta eihän tolla mitään tee sehän sylttää rupes kyllä naurattaan lopetettiin katselu
Yhdellä koulukaverilla oli varmasti yli 15cm, ehkä ei 20:tä kuitenkaan
ja intissä näki myös muutamia 15-17 cm mittaisia löysiä kyrpiä.
Imitkö niitä ahnaasti?
Tytär puolen pojalla on kans järkyttävä kulli,yli 15 cm pitkä,on aika mukava katella saunassa,ohut tuppikulli
minä ainakin imin ei ne kauheesti pidentynyt koveni vaan
en kyllä usko moiseen,että jollakin ois 30-35 cm lepo kalu,edes netissä ei ole niin isoja,mutta kyllä 20-25 cm kalluja on
Velttona 20cm on Falconin vampilla äitinpojalla.
Työkaverilla, jonka kanssa käväisin loppukesästä uimastadionilla kun se oli käymässä hesassa. Pienikokoinen fitissä kunnossa oleva kundi. Käsittämätön, varmaan melkein parikymmentä senttinen paksu kulli. Tuplasti kuin omani erektiossa! En kehdannut sitä tietenkään tuijottaa, mutta huomasin kyllä että suihkuhuoneessa aika monet huomioivat tämän ilmestyksen. Onneksi ei ollut kiire mihinkään, että sain tehdä vilkaisun lukuisia kertoja suihkussa ja saunassa. Suoraan sanottuna olisi tehnyt mieli kehaista sitä kaverille.
Se on uskomattoman kiihottava näky,kun lyhellä miehellä/pojalla(alle 1,75 cm) on iso vehje ja paksu.Tulee paremmin oikeuksiin.
Onko noin lyhyitä miehiä?
Asuksen esinahkakin on yli kymmenen kertaa pitempi ollessaan 12 senttiä.
Armeijassa oli yhdellä alle 1,75 METRISELLÄ sällillä sellainen jorma, että vieläkin muistan kuin eilisen päivän... Tietääks kukaan mitä eilen tapahtui?
kyllä on minä olen 1,70 cm.No,kerro mitä eilen tapahtui?
Ettet vaan olisi 170 cm?
Onko sulla muuten iso kullí. Mä tykkään lyhyistä miehistä, joilla on kunnon vehkeet...:D
Jos tietäisin, mitä eilen tapahtui, niin enhän kyselisi, enhän?
Mulla on 18/5cm muna.Taisit olla aika kännissä?
Saatoin olla ja sulla on aika iso :D
joo tämmöistä keski kokoa ja isohkot pallit.Tykkään,kun niitä imetään,nuollaan ja kyrpää runkataan.
Kukapa ei noista jutuista tykkäisi... Saat varmaan hoitelijoita aisallesi aina halutessasi?
Olet uusi palstalla, kun et tiedä, että keskikoko on 13 pituutta ja 10 cm ympärysmittaa. Tämä toistuu tässä aina, kun eräs oululainen minikulli itkee pientään.
Sanomattakin selvää, että minä kirjoitin nuo juttusi... Jos et tiedä mitä tarkoitin, niin seuraa keskustelua.
Paljonkos tuossa 5cm leveässä aisassasi on ympärysmitta. Älä kerro sitä viittä senttiä piillä. Sen virheen jotkut ovat tehneet ja siinä ei hyvä heilu :D
joo,kyllä olen uusi täällä.Kyllä saan aina kalulle hoitoo,kun tekee mieli.Ympärysmittaa en ole mitannut.
Täällä kun ei leveyden ilmoittajia katsota kovin hyvällä.
Eikö olekkin ihmeellistä, että kaikilla näillä leveyden ilmoittajilla on aina tasaluku 4, 5 tai 6? Joillakin harvoilla on sitten välimalli 4,5 tai 5,5? Mutta kenelläkään ei ole ikinä esim. 4,2 tai 4,3 tai 4,7 tai 4,8?
Osaisiko kukaan kertoa miksi näin?
Ei tosiaan katsota hyvällä. Kullipötkylän mitoitus on syytä tehdä millilleen ja tuollaiset 19/6-mitat saavat meidät kulliasiantuntijat raivon valtaan ja silloin emme ole kovin mukavia ja saatammekin vittuillessamme alkaa vittuilemaan oikein urakalla.
Montsu-kolmoselle, saanhan sanoa sinua montsuksi?, sanoisin, että kietaise joku juttu kalusi ympärille ja mittaa se juttu. Silleen saat ympärysmitan, jota aukkojen reunatkin tottelee.
Ja kaikille muillekin isokullisille mukavaa lauantai-iltaa...:D
Ja tuohon kysymykseen... Leveyttä on mahdoton mitata tarkasti, jos kysymyksessä on suorakaiteesta poikkeava objekti. Onko selvä?
Kysymyshän oli retorinen, toki varmaan välkkynä kaverina sen bonjasitkin? Vai bonjasitkohan? Myös nimimerkkini antoi hieman vinkkiä siitä.
Minulla ei välky kuin kiimalima terskan reunalla. Kässääks?
Olen kirjoitustuulella tänään ja tekstiä tulee ilman järjenhäivää. Älä anaalisoi niitä liian tarkkaan :D
ton kokosella ois mukava ratsastella pitkään rauhallisesti nautiskellen lopuks spermat suuhun tykkään just passeli koko
kun sitä runkkaa ja yrittää mitata mitta vaihtelee nytkäytyksien välillä
Itellä lepokalu on 9.7cm. Erektiossa 16.4 cm.
Egyptin,Marokon jaTunisian miehillä on pitkät ja paksut letkut ja niin komeita ja kiihkeitä muutenkin.
Joo,pitää paikkansa,että tuolla pohjois-afrikan maissa miehillä on isot jormat.Egyptissä olen käynyt ja nähnyt niiden isoja varustuksia.Olin v.95 sairaalassa ja samassa huoneessa oli n.4ov mies,jolla oli tosi valtava kalu,oli varmaan yli 20 cm ja paksu.Näin sen monta kertaa,kun hän riisui ja puki tai tuli suihkusta.Mies oli rohkea,ei hän piilotellut tai peitellyt sitä.En ole koskaan tuon jälkeen nähnyt tuollaista vehjettä,kentie Suomen isoin???
Jeps.
Noin se totuus tulee julki. Yhden ison mulukun perusteella osataan antaa kansaa hellivää tietoa.
Olen itsekin nähnyt isoja mulkkuja. Ne on olleet suomalaisia, mutta silti uskon, että keskikoko Suomessa jää siihen 14-16 sentin paikkeille pituudessa ja paksuus normaalit 11-13 cm.
Sellaisia 10 cm ympärysmittaisia taitaa olla aika harvassa, tai sitten kondomiasiantuntija RFSU on pahasti hakoteillä, tehdessään yli 10 keskiarvosentin ymp.mittaisia kumeja. Nehän tippuu kullien päältä, kuin voideltu pullaletti oululaisen leipurin mällisistä hyppysistä :D
Eilen baarissa oli todella komea,sanon kaunis nuori mies.Vaaleat hiukset,siniset silmät pituutta about 1,90 cm,vartalo oli kiinteä.Ihastuin tähän komistukseen ja seurasin,kun hän meni wc;een ja menin perässä.Olimme samalla pisuarilla ja hän otti esiin kalunsa,voi luoja,että se oli TOSI VALTAVA,paksu ja pitkä,täytyy sanoa,että HK:N sininen.Kyllä meinas mennä jalat alta,sydän hakkasi kiimasta.Se on isoin,mitä Suomessa nähnyt.
Aika värikäs kikkeli alle kaksisenttisellä miehellä. Toki tarkoitit 190 cm pitkää kaveria ;)
On noita joitain ihan oikeastikin, mutta se lohduttaa, että tuollainen veltto iso kusimulkku, pienenee kolmetoistasenttiseksi seisokkiin tullessaan.
Palstaprinsiippi nro 1.
Naapuri perheen isällä on isoin mitä olen koskaan nähnyt. Varmastikin yli 15 senttinen ja paksu, eli isompi kuin omani kovana! Näin sen monta kertaa teini ikäisenä mm. saunassa mökillä ja katu talkoiden yhteydessä. Oma faija näytti pieneltä siinä rinnalla vaikka tiedän nyt ettei hänellä häpeämistä ollut. Naapuri perheen poika oli mun kanssa samalla luokalla ja myös hänellä oli luokan isoin lepo kulli. Ei sentään isänsä kokoinen kuitenkaan.
Muistanethan, että palstasääntö nro 1:n mukaan kaikista mulkuista tulee kuitenkin samankokoinen 12-13 senttinen jölli.
Siinä missä pienet kasvavat, niin isot lepomulkut pienenevät. Tämä on täällä ollut monta kertaa esillä ja syyksi sille pienenemiselle on tarjottu negatiivista painovoimaa ja Darth Waderin kuolemantähden läsnäoloa kuun pimeällä puolella.
Olet uusi palstalla, kun et tuota tiennyt, mutta tervetuloa huumorin kehtoon. Onneksi tuolla kaverillasi ei ole isänsä kokoista mulukkua. Sitä olisi jo hankala käsitellä, vaikka isä ei olisikaan erään oululaisen kokoa.
Tytärpuolen pojalla,nuori sellainen,on ihan järjetön pippeli,velttona sellanen 15 cm,saunassa katsellut ihastellen,ajatellut voi tyttöparat mitä on tulossa👍
FABITI IS THERM BABY
Mun ex-työkamulla parru löysänä 23 cm ja tosi paksu,myös kassit isot.
Muutama iso kullinen kaveri(löysänä 20 cm) on sanonut,että sitä ei saa täysin jäykäksi aina tai ei koskaan.On ns.koriste esine ja näättelyesine,jota ihmiset haluu nähdä.Mutta kyllä ne on tosi komeita ja kiihottavia!!!
Löysänä 16cm, ikävä kyllä kovaksi se ei sitä edes saanut. Eli turha peli.
Oletkö törmännyt pysyvästi löysään 8-senttiseen? Olisikohan se parempi? Mutta se olisi tuskin suurin löydettävissä oleva.
Aika usein isoja kulleja haukutaan. Ja aika usein niitä haukkuvat pienen mulkunpätkän omaavat. Ja silloin tällöin vähemmän seksikkäät naiset. Kumpi sinä, Vappu26, olet?
Pari pitkähköä. Oma lepoaluni paksuhko pituus 14,2 ympärysmitta 14,6 mitat senttejä. PEka
Se oli ainakin näääääääääin iso
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä - http://5555501.com/H/w5FUk 👈
Suurin kalu lepotilassa jonka miehellä olen nähnyt oli 20v sitten kanariansaarilla nudisti rannalla. Isokokoisella mustalla miehellä roikkui paksu kalu puolessa reidessä joten veikkaisin noin 20cm pituudeksi. Näky oli kiihottava mutta itse en antaisi pistää sitä sisääni, liian iso minun pilluuni.
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä - http://3255222.com/H/Xp8SH 👈
Kalakaverin 17cm pitkä. Omani lepopituus 10,5cm mutta ympärysmitta 14,8cm elikkä paksu
Omani pituus 12,5 mutta. Ymp.mitta 14.8 levossa sentteinä. Paksu,uimahallissa kyllä huomataan ainaa.
Paksuin lepo omani lepo ympärysmitta 14.7cm. Pituus 16,3ccm. Herättää jonkinverran kiinnostusta, Ei haittaa!
Armeijassa yhdellä kaverilla oli ehkä 18 cm. Ylpeili sillä avoimesti.
Tyttären poikaystävällä on järjetön kyrpä,Äiteen oli nähnyt kuvan,kauhisteli ja selkeesti nautti näkemästään
lepo mittaa en tiiä mutta kovana runkun jälkeen mustan miehen kalu oli 6.5cm paksu 33,5cm pitkä hirvitti kun olin luvannut peppuani huonolla englannilla uimahallin pukuhuoneessa rohkeesti huuhtelemaan oli kyllä asiansa osaava mies paljon rasvaa 2-3sormella aukaisu lisää rasvaa kyllä kipeetä teki mutta onnistuin ottamaan liuutti tosi hitaasti pohjaan sitten hitaat pitkät työnnöt eturauhanen hieroitui tosi ihanasti laukesin mies vaan jatkoi kunnes purkautui kuiskas vaan nice tight ass when again tomorrow i say mahtava mies ja kulli