Missit ja epäaitous ulkonäössä

masatkn

Lähes jokainen missi on nykyään samanlainen. Noistakin tytöistä jokaisella taitaa olla vähintään hiuspidennys. Miksi ei voi olla normaalilla hennommalla ja lyhyemmällä tukalla? Onko aitoa olla jonkun toisen ihmisen hiusta päässä? Yhden huulet tuppoavat naamasta ulos, näyttää Aku Ankalta. Onko tommonen muotia tyttöjen keskuudessa? kaunista se ei ole. Osalla on ihan varmaa silarit. Ihmeellisiä nää nyky tyttöjen kauneusihanteet.

2

544

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sikspäkki

      Juuri näin hyvä hyvä, ja REHELLISYYS kunniaan, harkittu valehteleminen oman edun tavoittelemiseksi on rumaa. Hyvät käytöstavat myös erittäin tärkeä ominaisuus missille.

    • isommatpelitpyörii

      Ulkomailla kaikilla on jotka kisaan lähtee. So what? Suomineito ois kauniimpi ilman mutta minkä niille standardeille mahtaa. Ennen vain oikeasti pitkätukkaiset ja kauniit pärjäsi, terveet. Nyt vain luonnottomuus. Mutta maailmalta se muoti tullut ja maailmallehan missit tähtäävät, ei mihinkään savon markkinoille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      125
      799
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      42
      579
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      19
      517
    4. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      515
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      502
    6. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      108
      486
    7. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      441
    8. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      37
      416
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      388
    10. Mies kyllä lähestyy naista

      jos on oikeasti kiinnostunut. Tämä muistutuksena.
      Ikävä
      46
      383
    Aihe