missä naiset?

missä kaikki tampereen naiset on? iällä ja koolla ei väliä, olis kiva tavata joku kiva tyttönen...
en oo mikään rumilus
2633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

parhaat on varattu! :P

Äänestä
  • Kyllä niitä loistoyksilöitä on vielä vapaalla jalalla. Baarissa, elokuvissa, lenkkipoluilla, kaupoissa, ravintoloissa, yms. Tulkaa miehet rohkeasti jutteleen. Elkääkä antako ulkonäön pelottaa. Monesti on huomannut kaveripiirissäkin, että miehet pelkäävät jutella laitetulle, nätille tytölle. Naiset taas harmittelevat, kun miehet eivät uskalla tulla sanomaan mitään.
    Jos tulet sanomaan "Moi, sulla on kauniit hymykuopat", niin saat varmasti vielä suuremman hymyn.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tampere kirjoitti:

missä kaikki tampereen naiset on? iällä ja koolla ei väliä, olis kiva tavata joku kiva tyttönen...
en oo mikään rumilus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu