Hyviä vinkkejä ja asentoja auton takapenkille?
Mikä onnistuu, mitä ei kannata kokeilla?
Mikä onnistuu, mitä ei kannata kokeilla?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Riippuu tietysti vähän takapenkistä, mutta suuseksi toimii aina. Ja yksinkertaisesti mies istumaan ja nainen syliin, helppoa ja kivaa. Uuuh mä nauttisin hiljalleen hinkkailla siinä :) Ja ainahan on konepelti, jos tila loppuu kesken :)
Miksi sinulla on konepelti takapenkillä????
Heitä se pois, jos tila loppuu.
Tämä ei kyllä ole kovin monelle mahdollista nimittäin toimii vain vanhassa kuplavolkkarissa..siellä on katon rajassa "kauhukahvat" eli lenkit jotka sopivat nilkkalenkeiksi.
Eli toimii näin..daami takapenkille kintut levälleet nilkat lenkkeihin ja herra duuniin päälle,selkänojat tietenkin etupenkeistä eteen käännettyinä ja toimii!!!.
Kaikissa autoissa ei kannata harrastaa seksiä,on tositarina eräästä neitosesta joka harrasti seksiä poikaystävänsä Minissä (vanha malli) mutta vieraan kollin kanssa.
Kävi kuitenkin niin ohraisesti että tiimellyksessä kollilta petti selkä eikä voinut liikkua enää mihinkään..siinä olivat kuin toisiinsa naulattuina.
Tytöllä oli selittämistä poikaystävälleen kun autosta leikattiin katto irti pelastustöissä.
Tulipa La 1.6 harrastettua seksiä luonnossa, ja näin se meni.
Nainen selälleen takapenkille, vasen jalka apukuskin penkin niskatuen päälle ja
oikea jalka takapenkin niskatukeen.
Takaovi auki ja minä siitä oviaukosta lykin menemään.
Mies istumaan takapenkille ja nainen syliin niin, että jalat takaikkunalla ja etupenkeistä ottaa tukea. Voi nostaa eka peppua ylemmäs, että saa nainenkin kunnon hoitoa.
Tai sitten sama takaapäin ;)
Yksinkertaisesti etupenkistä selkänoja vaan nurin ja naisen jalat kattoon.
Farkkumallissa voi hyödyntää sika osastoa, kunhan penkit on kaadettu
valmiiksi.
Kun ilmeisesti riisuminen ei tule kysymykseen niin ainoa tärkeä asia on että naisella on hame. Kaikissa autoissa paneminen onnistuu ainakin niin, että nainen istuu reidet avoinna kullin päälle joko taka- tai etupenkillä. Isommissa autoissa nainen voi olla polvillaan kuljettajan viereisellä etupenkillä, joka on työnnetty taakse ja selkänoja laskettu. Sitten vain takaapäin sisään. Siitä hyvä että vaatteet eivät tahriinnu vaikka homma tapahtuisi ilman kortsua.
Suosittelen pikku ylläriksi kun seuraavan kerran viet meikatun ja viimeisen päälle pukeutuneen vaimosi/tyttöystäväsi teatterin, pikkujoulujen tms juhlien jälkeen ajelulle!