Ollut jo 20 vuotta.. No sehän on Skoda! Skoda on paras!
Kuka on lätkän mm kisojen pääsponsori?
Uusi skodisti
27145
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Me katotaan porukalla matsii, jamit ja muut mukana, otetaan kepukkaa ja rillataan.
Skoda varmaan jeespox, mut sierra on paras :)
Ahaa.. Mutta tekeekö se autosta paremman kun maksaa siitä että pääsee sponssaamaan jotain pikkukiekuran jälessä luistelevia miehiä? Jos tekee paremman autosta niin miten se niinkuin ilmenee?
Siinnäpä sinulle miettimistä, jos aluksi vähentäisin viinanjuontia ja liimanhaistelua.
Hei arvoisa selvä peli! Olet ottanut tärkeän askeleen kohti raitistumista kun kirjoitat tuossa ylempänä että vähennät liimojen haistelua sekä vähennät viinan juontiasi joten toivotamme tsemppiä Sulle! Mutta: ensin vähennät asteettain ja lopuksi täysi raittius.
Ainahan se on ollut tiedossa,että kun firmalla lähtee menemään huonosti,niin viimeinen oljenkorsi on satsata mainontaan,kuten Skodalla ja Jukolalla.
Nyt kirjoitat asiaa, ethän olekaan toivoton tapaus! HYVÄ KUN AIOT VÄHENTÄÄ VIINANJUONTIA JA LIIMANHAISTELUA!
VIELÄ PAREMPI ETTET VÄHENTÄISI VAAN LOPETTAISIT KOKONAAN LIIMANHAISTELUN KOSKA SE TUHOAA AIVOT KUTEN SINUSTA HUOMAA. MUTTA HYVÄ KUN NYT TUNNUSTIT VIINA JA LIIMANHAISTELU ONGELMASI, SE ON ENSIMMÄINEN ASKEL KUN TUNNUSTAA ONGELMANSA! VOIMIA KOHTI RAITTIUTTA!
Ei tartte tulla tänne huutamaan.
Tää huutaja etälukutyyppi pitääs kylla bannia pois, kukaan ei jaksa en huutaminsta.
Huutaminsta? Onko se joku uudis-sana, mulle kyllä uusi sana...
Jo vain, jo vain! Mutta kun en edes edes seuraa sähkönkulutusta, vaimo tarkkana taloudenpitäjänä huolehtii siitä! Alle 10000 kwh vuodessa kait, muistelen maininneen? Tiedän kyllä että pitäisi kirjoittaa pienellä mutta ette te voi estää sitä, VAI MITÄ?! HuutaMINSTA, mitä se tarkoittaa?
ONKO SELVÄ PELI ONNISTUNUT VÄHENTÄMÄÄN VIINAN JUONTIA JA LIIMAN HAISTELUA KUN KERRAN AIOIT?
Otappas nyt ne lääkkeesi
HEI! HEI VAAN! KUULUUKO? SULLE ANNAN YSTÄVÄLLISEN VINKIN! KUTSU NE MUUMISI JO POIS SIELTÄ LAAKSOSTA MUUTEN VOI KÄYDÄ KUTEN TUTTAVALLE JOLLA UNOHTUI MUUMIT LAAKSOON NIIN PITI KUTSUA PII-PAA AUTO. EIKÄ TÄYSIN TERVE OLE VIELÄKÄÄN....NO HEI VAAN TAAS UUTEEN KERTAAN!
VOIMIA! HEIPPA!
Otappas nyt ne lääkeesi niin rauhotut.
Lääkeesi! Siis lääkeesi! Hehehehehehehehhee!!! Taas uusi sana, hahahahah!
Lätkäkentän keskellä upeasti räpylä kuva! Skodalla menee hyvin!
Soda!!! Hahahhaaheheh, taas uusi sana, hehe!
Se räpylänkuva kentän keskellä on sitä varten,että maalivahti muistaa hyvin juhlitun illan jälkeen luukulle mennessään tarkistaa onko räpylä mukana.
Alunperinkin se hanskankuva valittiin Skodan logogsi että muistaisi että kuuluu työväen luokkaan. Vieläkin se on työmiehen auto.
joo ei ne muute mee kaupaksi, kun älyttömällä mainosbudjetilla. Mersuja ei tartte mainostaa.
Sokota nimmari kirjoittaa asiaa. Ja todellakin eräällä toisella palstalla joku kirjoitti että sokota on selittelijöiden auto ja todella: aina ne muistaa sanoa että sokota kuuluu VW-konserniin, eli tuntevat itsekin ainakin jonkinlaista häpeää ja alemmuuden tunnetta kun heillä sokota-pokota!
JOO, JOKU SOKOTA MIES VERTAA JOPA AUDIIN(AUTO JOKA ON VW 16" RENKAILLA" SEKÄ KEULAMERKILLÄ ILMAN MIELIKUVITUSTA
SKOODA NELJÄ PYÖRÄÄ JA LOOTA
Skodalla menee hyvin, nurmeslaiset liimanhaistelijat valmet 502 malleissaan kateellisia!
Valmet on tarpeen,kun Skodia vedetään pusikoista pitkin kesää.
no eihän niitä tehoja voi olla kokeilematta!....
Siinä sitten äkkinäiseltä,niin lähteehän se lapasista.
:http://new.skoda-auto.com/fi-fi/sales/kampanja/superblatiivi?gclid=CJe61tLWhrcCFaN4cAod7RoAjQ#.UYpbjvPyWpo
Kyllä tällä kelpaa sitten ajella nurmeksen raittia.
Nurmes/suomi24