Ompahan tullut jo tuokin sananlasku moneen kertaan todistettua vääräksi.
Kun en sua nää, täytät pääni, olet vahvasti mukana jokaisessa hetkessä.
...Vaan laimeaa ne ajatusten aiheuttamat sykähdykset ovat siihen verrattuna, miten mieleni riemuitsee aina, kun pääsen lähellesi.
Niin hyvä näyttelijä en sentään ole, etteikö se paistaisi läpi...Oon lääpälläni suhun.
Kun en sua nää, täytät pääni, olet vahvasti mukana jokaisessa hetkessä.
...Vaan laimeaa ne ajatusten aiheuttamat sykähdykset ovat siihen verrattuna, miten mieleni riemuitsee aina, kun pääsen lähellesi.
Niin hyvä näyttelijä en sentään ole, etteikö se paistaisi läpi...Oon lääpälläni suhun.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Muutama muukin sananlasku on osoittautunut tässä tämän episodin aikana paikkaansa pitämättömäksi...
Auts, kun kuumottaa sunnuntai-iltapäivisin :(. Haluttaa sellaista, mitä ei voi saadakaan.
Niinpä. Ei toimi. Muistan kuitenkin silmäsi, hymysi. Sanat, kosketuksen....kaikki.
just noinhan se on minullakin. Ikävä raastaa, kun ei näe, ja kun näkee, ilo pulpahtelee pinnan alla :) ihana hän on, niin ihana, saispa sen hänelle joskus sanottua.
Ei tuo toimi niin kauan kun täällä pyörii, koska täällä voi aina kuvitella olevansa tekemisissä ja "näkevänsä" sen toisen. Nämä vain ylläpitää sitä ikävää ja toinen pyörii ajatuksissa päivästä toiseen. Joillain ilmeisesti jopa kuukaudesta tai vuodesta toiseen.
Ongelma on se, että kun toista kuitenkin näkee edelleen ihan livenä, vaikkakin harvoin. Jos ei ikinä enää tarvisi nähdä, saattaisi unohtaminenkin onnistua ajan saatossa.
myöhästyin metrosta!! :( Ja vain parista minuutista oli nyt kyse.. no ehkä ensi viikolla sitten. ;))
master ;))
Samat sanat.
sama tilanne
tällainen lahja. :) Mm tällaisia mainoksia täällä s24 -sivuilla pukannut tänään suodattimesta huolimatta. Teillä saattaa olla tälle linkille enemmän käyttöä kuin mulle miespuoliselle lukijalle. :D
Käykääs tutustuun! ;D
Google-mainokset
Lesbian Online Dating
Single Lesbian Dating Site Meet women seeking women for love
www.lavaplace.com
Niin kai se on. Vaikka sitkeästi monesti yrittikin.. Kyllä mä' tykkään.