Ei meitä ole sitten

tarkoitettu toisillemme koska tää on niin vaikeaa :(
5245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se on niin vaikeaa? Ihmiset itse tuppaa asioista liian vaikeita tekemään.

Äänestä
  • Kaikkea ei ole tarkoitettu. Ei suakaan ole jokaisen random vastaantulijan kanssa tarkoitettu.

    Äänestä

  • en tiedä niin kirjoitti:

    Kaikkea ei ole tarkoitettu. Ei suakaan ole jokaisen random vastaantulijan kanssa tarkoitettu.

    ole. Sehän on selvää. Mutta kun sen yhden löytää ni ei helposti vaikeuksienkaan takia luovuta.

    Äänestä

Älä menetä toivoasi. Meno on kuin junassa: alkuun pääseminen on hidasta, mutta sitten menoa ei enää estä mikään

Äänestä
  • Toiset ymmärsi niin, että ovat jo viimeisellä pysäkillä suhteessaan ja rikkoneet koko junankin matkallaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskomaton juttu kirjoitti:

tarkoitettu toisillemme koska tää on niin vaikeaa :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu