Mulla on tosi viisas neuvo maskuliiniselle ja miehekkäälle miehelle. Älä koskaan tee lasta miehekkäät piirteet omaavan naisen kanssa! Tyttölapsi siinä joutuu kärsimään. Harvoin näin tapahtuu, mutta joskus miehellä saattaa pettää harkintakyky kuten omalla isälläni. Oma isäni oli maskuliininen, tumma ja komeakin, mutta teki suuren virheen ja teki lapsen maskuliiniset piirteet omaavan tumman suurikasvoisen naisen kanssa ja aika harvinaista, että tuollainen tumma eksoottisenkin näköinen mies tunsi vetoa ja haksahti tummaan naiseen.
Tietenkin siitä seurasi tuloksena erittäin ruma isoluinen, maskuliinisen ja miesmäisen näköinen tyttölapsi. Vain hetkeä myöhemmin isäni vaihtoi äitini kauniiseen siroon Goldie Hawnin näköiseen vaaleaan kaunottareen. Eli niin pienestä oli kii, jotta olisin syntynyt tuosta kauniista naisesta ja musta olis voinut tulla tavallisen, normaalin jopa kauniin näköinen.
Tietty perin isäni ja isäni suvun "huonoja" ominaisuuksia ulkonäkööni, mutta jos äitini olisi ollut täysin vastakohta isälleni ulkoisesti ja erittäin siro, vaalea ja kaunis olisi se neutraloinut siten, että musta olisi tullut paljon normaalimman näköinen tapaus.
Pahinta siis kun kaksi voimakaspiirteistä tekee lapsen niin tuloksena on tosiaankin lähes hirviömäinen tyttölapsi. Toisen vanhemmista täytyy olla neutraalin tai aivan päinvastaisen näköinen. Poikkeuksena tietty jos molemmat vanhemmat niin isä kuin äitikin ovat siroja ja femiinisen näköisiä tulee tytöstä varmasti todella kaunis tai ainakin normaali, ehkä hieman normaalia sirompi ja femiinisempi.
Miehille neuvo
3
305
Vastaukset
- juit iou
Entäs sitten nämä suomalaisnaisten turkkilaisten kanssa sorvaamat puolirotuiset jotka jo alakoulussa kunnostautuu käytöksellään. Vanhemmilla täytyisi olla suurempi vastuu kakaroidensa tekosista.....
Ulkonäöstä kuitenkin voidaan olla montaa mieltä, aina joku tykkää tummista pipanoista.- ruma nainen
Jos Turkkilainen tumma maskuliininen mies tekee ihan tavallisen suomalaisen vaalean naisen kanssa lapsen tulee tyttölapsesta varmasti ihan normaalin näköinen, mutta jos se Turkkilainen tekee lapsen äitini kaltaisen tumman maskuliiniset piirteet omaavan suomalaisnaisen kanssa saattaa siitä varmasti tulla melko ruma tyttö ellei sitten se Turkkilainen satu oleen tavallista nätempi ja omaa tavallista enemmän femiinisiä piirteitä niin se voi vielä pelastaa lapsen ulkonäön jos äiti on ruma ja maskuliininen.
Yleensä suomeen tulevat tummat ulkomaiset miehet mieltyvätkin juuri niihin vaaleisiin suomalaisnaisiin, erittäin harvinaista, että johonki tummaan SUOMALAISnaiseen.
- Monikulttuurisuus.
NMitenkä monikulttuuriset lapset otetaan huomioon päiväkotiin tullessa.
Opettaja TV keskustelu vuonna 2009.
http://opettajatv.yle.fi/node/7608
---------------
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 113968
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka443636- 1553587
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032775Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv772659Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61888- 441455
Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4031198Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos601181Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121158